Neurolog Grójec

Basniowa
Grójec

Bardzo dobry lekarz,po dwóch wizytach ustąpiła bolesność oraz powróciła pełna mobilność kręgosłupa,szybka i trafna diagnoza,dobry masaż manipulacja,injekcje.W pełni profesjonalne podejście,człowiek wie co robi.POLECAM 100%

Opinia dodana przez: Marcin

Grójec

Szybko, fachowo, bezboleśnie. Polecam serdecznie! Widać, że doktor bardzo dobrze zna się na tym swoim fachu i od razu zaproponował tok leczenia i postępowania ze schorzeniem. Wizytę oceniam na 6!!!

Opinia dodana przez: Paulina

Piłsudskiego 6B/18
05-600 Grójec

Lekarz jakich mało. Wreszcie ktoś mnie konkretnie przebadał i zlecił przeprowadzenie odpowiednich badań. Po wykonaniu badań, na kolejnej wizycie otrzymałam diagnozę i sposób leczenia, który okazał się zbawienny. Bardzo polecam Panią Doktor każdemu.

Porządna lekarka. Podchodzi do pacjenta kompleksowo.

Porządna lekarka. Podchodzi do pacjenta kompleksowo.

lekarz absolutnie wrogo nastawiony do ludzi

lekarz absolutnie wrogo nastawiony do ludzi

Niepubliczy Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICUS"
Mszczonowska 35
05-600 Grójec

Dr Ziemowit Olczyk nie rozpoznał u mojego taty udaru, przez co taty już nie ma wśród nas. Tata został przywieziony na izbę przyjęć w Grójcu. Dodam, iż poprzedniego dnia został wypisany do domu z tego samego szpitala po tygodniowym leczeniu. Tata już wtedy podejrzewam miał lekki udar( objawy: krwiste plamy w oczach, problemy z logiczną wypowiedzią, masakryczne skoki ciśnienia, wymioty żółcią po każdym spożytym posiłku, lekkie zaburzenia mowy) z tymi objawami tacie zostały zrobione badania krwi, moczu, tomografia komputerowa głowy, gdzie w jej wyniku opis wyraźnie wskazuje na udar. A nawet jeśli by tak nie było w takich badaniach nie zawsze wszystko widać. W każdym razie tata został już wtedy skierowany na oddział wewnętrzny i LECZONY NA GRYPĘ. Zero badań !! został wypisany do domu po tygodniu, następnego dnia rano sytuacja się powtórzyła i z MASAKRYCZNIE wysokim ciśnieniem, wymiotami żółcią i brakiem świadomości trafił do szpitala.... CZEKAŁ NA IZBIE PRZYJĘĆ 8 GODZIN. I uwaga...... I uwaga.... PRZEZ TE 8 GODZIN DR ZIEMOWIT OLCZYK NIE ZLECIŁ I NIE ZROBIŁ ŻADNEGO BADANIA !! Tata został rzucony znowu na oddział wewnętrzny, z którego go wypisali dzień wcześniej.. został tam rzucony jak śmieć nie człowiek i zostawiony bez diagnozy i badań z wielkim bólem i cierpieniem. WSZYSTKIE OBJAWY WSKAZYWAŁY NA UDAR. Dziecko w podstawówce rozpoznałoby, że jest to osoba z udarem. OBJAWY: wymioty żółcią, wykrzywiona twarz, oczy dosłownie ''wylane'' na wierzch, gorączka, wiotkość mięśni, ciśnienie maksymalnie wysokie, zero kontaktu, osoba nie wiedziała nawet kto obok niej stoi i nie była w stanie wypowiedzieć słowa.. W TAKIM STANIE NIE ZROBIONO ŻADNEGO BADANIA I RZUCONO MOIM TATUSIEM JAK ŚMIECIEM NA TAŚMĘ PRODUKCYJNĄ. Wszystkim kierował DOKTOR ZIEMOWIT OLCZYK, BO TO ON BYŁ LEKARZEM DYŻURUJĄCYM. Tata leżał tak sobie i powoli odchodził z tego świata 26 GODZIN !! aż osoba z rodziny zrobiła wielką awanturę na oddziale Po zrobieniu wielkiego hałasu przez osobę z rodziny jakiś lekarz z oddziału oczywiście NIE DR ZIEMOWIT OLCZYK, BO ON NIE ZROBIŁ NIC, po 26h wpadł na to, by zrobić nową tomografię głowy, bo to może być udar... potwierdziło się. Po 26h lekarze wykonali badanie i postawili diagnozę. Skuteczne leczenie po udarze jest tylko wtedy jeśli w ciągu 3 maxymalnie 6h zostaną podane odpowiednie leki... w tym przypadku minęło 26 GODZIN !!!!!! To jest wyrok <- 26 godzin !! Tata nie miał szans. Gdyby ZIEMOWIT OLCZYK udzielił mojemu tacie pierwszej pomocy, gdyby rozpoznał udar, który był widoczny gołym okiem z kilometra(w dodatku brat, który był z tatą podpowiadał lekarzowi, że wg niego to udar) tata by teraz żył.. by był wśród nas. ZIEMOWIT OLCZYK doprowadził brakiem kompetencji, wiedzy i przede wszystkim chyba ZNIECZULICĄ I LENISTWEM do śmierci mojego kochanego ojca. Czemu?

Opinia dodana przez: Paola

Okrężna 5