Filtruj terminy

Neurolog Kłodzko

57-300 Kłodzko

Postawna miła uprzejma super doktor,polecam przyszłym pacjęntą uprzejmość pani neurolog sprawia iż ponownie chce się do ponownej wizyty

Opinia dodana przez: Andrzej

57-300 Kłodzko

Doktora poznałem w sytuacji, która wymagała szybkiej interwencji. Doktor z jednej strony był bardzo pragmatyczny, ale poniewaz byłem dość mocno zestresowany - profesjonalnie mi pewne sprawy perswadował, zaś inne, nie tak ważne, pozwolił "odpuścić.

Efekt - jestem już 5 lat po udarze - nie ma widocznych kutków ubocznych. Są pewne niewidoczne, ale ciągle nad tym pracuję. Widziałem zresztą reakcję pacjentów z przychodni w Kłodzku. Doktora nie znałem: przyjechałem do niego. Pełna przychodnia.Ustawiłem sie do kolejki i czekam. W pewnym momencie widzę, że doktor ubrany - wychodzi. Podszedłem, powidziałem, ze ja do niego. Wrócił, zbadał mnie. Wyjaśnił, że siedział w pustym gabinecie, a ta kolejka do innego lekarza (nie spytałem). Za kilka tygodni pojechałem do kontroli. Diametralna różnica. Do Doktora tłum ludzi. Są różni lekarze, ale tylko niektórzy mają talent i dobrze leczą, jednocześnie będąc świetnymi "psychologami" czyli mającymi dobre podejście do pacjenta.

Opinia dodana przez: Piotr (1959)

Salus Centrum Medyczne Filia w Tłumaczowie
JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO 3A

Rodzinna 80

Kard. S. Wyszyńskiego 10

Rehabilitacja Lecznicza
Zawiszy Czarnego 2
57-300 Kłodzko

Przychodnia Lekarzy Specjalistów "ProDiagno"
ulica Harcerzy 1

Neurolodzy w mieście Kłodzko