Filtruj terminy

Neurolog Konstancin-Jeziorna

LUX MED Tabita Niepubliczny Zakład Opiekuńczo Leczniczy
ulica Długa 43
05-510 Konstancin-Jeziorna

Lekarz cudowny, spokojny, zrównoważony, życzyłabym wszystkim dobrych specjalistów, z empatią, znających się na rzeczy.
Opinia dodana przez: Agnieszka Truszkowska

lekarz Dariusz Szabela

Rehabilitant, Neurolog

05-510 Konstancin-Jeziorna

Kompetentny lekarz, z poczuciem humoru, życzliwie podchodzący do pacjenta, na którego dobru mu rzeczywiście zależy.
Opinia dodana przez: M.

05-510 Konstancin-Jeziorna

Pani dr Zakrzewska jest osoba o wysokich kwalifikacjach zawodowych, ktore laczy empatia i umiejetnoscia poswiecenia pacjentowi swojej uwagi.
W trakcie wizyty nie waha sie pokazywac na wlasnym przykladzie ukladu cwiczen rehabilitacyjnych. Ma zradka wsrod lekarzy umiejetnosc wysluchania pacjenta. Mam bardzo dobre wspomnienia z czasow, kiedy bylem pacjentem Pani Doktor
Opinia dodana przez: marek

prof. dr hab. n. med. Robert Gasik

Traumatolog, Ortopeda

Zespół Lekarzy Specjalistów - Lecznica Grapa
ulica Piłsudskiego 3A
05-510 Konstancin-Jeziorna

Moja choroba rozpoczęła się w maju 2012 roku – lewostronny ucisk na nerwy całej nogi + tzw. opadająca stopa. Po szeregu błędnych diagnoz pod koniec września trafiłam do profesora Roberta Gasika, neuroortopedy i neurologa. Po wizycie u Profesora odniosłam wrażenie, że mam do czynienia z profesjonalistą, miłym i doświadczonym, który wszystko mi wytłumaczył i zapewnił, że po operacji bóle na pewno ustąpią. Operację miałam w styczniu 2013. Ból ustąpił natychmiast ...

Centrum Medyczne

Konstancin-Jeziorna

Obojętny stosunek do pacjenta, brak wrażliwości, obraża się nie słucha pacjentów przez co pisze w dokumentacji opis niezgodny z rzeczywistością i stanem zdrowia. Zachowuje się jak urzędnik a nie lekarz. Ważniejsze procedury niz pacjent. Ciągle straszy i wysuwa czarne prognozy na temat choroby. Odbiera pacjentom nadzieję na powrót do zdrowia. Stawia diagnozę szybko i szybko ją zmienia. Zadufana w sobie.
Opinia dodana przez: Monika

Centrum Medyczne LUX MED
Warszawska 165
05-520 Konstancin-Jeziorna

Szkoda, że mimo widocznych lat na karku, nie ma wiedzy. Przez brak umiejętności rozpoznania objawów, zlekceważenia ich, doprowadził do kalectwa na całe życie.

ul. Warszawska 21B/AU3

Bielawska 36c/27