Filtruj terminy

Traumatolog, Ortopeda

Zespół Lekarzy Specjalistów - Lecznica Grapa
ulica Piłsudskiego 3A
05-510 Konstancin-Jeziorna

O obecnej służbie zdrowia mówi się zazwyczaj źle. Częściej na nią narzekamy. A ja chciałabym podzielić się pozytywną opinią na temat warszawskiej Kliniki i Polikliniki Neuroortopedii i Neurologii, kierowanej przez prof. dr. hab. med. Roberta Gasika.
Dziękuję neurochirurgom za przywrócenie mi sprawności i pomoc w powrocie do normalnego życia. Zgłosiłam się tu po operacji kręgosłupa przeprowadzonej w innej placówce 4 lata temu. Po raz pierwszy zetknęłam się z tym ...
Opinia dodana przez: Jolanta l. 70

dr Lidia Darda-Ledzion

Centrum Medyczne

Konstancin-Jeziorna

Obojętny stosunek do pacjenta, brak wrażliwości, obraża się nie słucha pacjentów przez co pisze w dokumentacji opis niezgodny z rzeczywistością i stanem zdrowia. Zachowuje się jak urzędnik a nie lekarz. Ważniejsze procedury niz pacjent. Ciągle straszy i wysuwa czarne prognozy na temat choroby. Odbiera pacjentom nadzieję na powrót do zdrowia. Stawia diagnozę szybko i szybko ją zmienia. Zadufana w sobie.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Jolanta Zakrzewska

Rehabilitant, Neurolog

05-510 Konstancin-Jeziorna

Pani dr Zakrzewska jest osoba o wysokich kwalifikacjach zawodowych, ktore laczy empatia i umiejetnoscia poswiecenia pacjentowi swojej uwagi.
W trakcie wizyty nie waha sie pokazywac na wlasnym przykladzie ukladu cwiczen rehabilitacyjnych. Ma zradka wsrod lekarzy umiejetnosc wysluchania pacjenta. Mam bardzo dobre wspomnienia z czasow, kiedy bylem pacjentem Pani Doktor
Opinia dodana przez: marek

lekarz Marta Bilik

05-510 Konstancin-Jeziorna

Lekarz nieprzyjemny, kpiący z pacjenta.Pani doktor bardzo zarozumiała.Lekceważy zgłaszane objawy, kłóci się z pacjentami. Jak nie może znaleźć pr-yczyny choroby wysyła do psychiatry którego i tak ma za nic. Arogancka zarozumiała i chyba tylko dlatego jest ordynatorem neurologii w Grodzisku Maz.Dobrze że stamtąd uciekłam i pomógł mi inny specjalista.

lekarz Wojciech Haładyna

Rehabilitant, Neurolog

LUX MED Tabita Niepubliczny Zakład Opiekuńczo Leczniczy
ulica Długa 43
05-510 Konstancin-Jeziorna

Lekarz cudowny, spokojny, zrównoważony, życzyłabym wszystkim dobrych specjalistów, z empatią, znających się na rzeczy.
Opinia dodana przez: Agnieszka Truszkowska

lekarz Dariusz Szabela

Fizjoterapeuta, Rehabilitant

05-510 Konstancin-Jeziorna

Kompetentny lekarz, z poczuciem humoru, życzliwie podchodzący do pacjenta, na którego dobru mu rzeczywiście zależy.
Opinia dodana przez: M.

lekarz Janusz Maciorowski

Centrum Medyczne LUX MED
Warszawska 165
05-520 Konstancin-Jeziorna

Szkoda, że mimo widocznych lat na karku, nie ma wiedzy. Przez brak umiejętności rozpoznania objawów, zlekceważenia ich, doprowadził do kalectwa na całe życie.

lekarz Tomasz Litwin

Bielawska 36c/27