Filtruj terminy

Filtruj oceny

Ocena ogólna
Wyczyść

Lekarze Neurolog Mikołów

- 10
Średnia ocen: 5,0/5
Pozdrowienia z Czortkowa! Jak się masz? Nie jestem pewien, czy ta wiadomość do Ciebie dotrze. Mimo to mam nadzieję, że przynajmniej ją przeczytasz.I przynajmniej daj mi znać, że go masz. Z poważaniem, Orest Lyzhychka z Ukrainy.
Opinia dodana przez: Orest
Średnia ocen: 4,9/5
Wspaniały lekarz, widać, że leczenie to jego zamiłowanie i pasja. Poświęca wiele czasu, starannie dobiera leki, żeby nie zaszkodzić, dokładnie bada i diagnozę stawia po zapoznaniu się z badaniami ( NA PŁYTCE, nie tylko rozpoznaniu z dokumentu papierowego)- tłumaczy co i dlaczego. POLECAM!!!
Opinia dodana przez: Ewa
Średnia ocen: 4,3/5
Pani Doktor leczy mnie od paru lat i jestem z jej pomocy i fachowości oraz podejścia do pacjenta i jego problemów bardzo zadowolona.Teraz jest za granicą i bardzo mi jej brakuje.Czekam na jej powrót .Super lekarz.
Opinia dodana przez: Maria Olszewska
Średnia ocen: 3,4/5
Pani Doktor jest wspaniałym neurologiem, godnym polecenia. Ma cierpliwość do pacjenta, spokojnie wytłumaczy co się dzieje. Trafnie stawia diagnozy i skutecznie leczy. Lekarz na 🥇👍
Opinia dodana przez: Ania
Średnia ocen: 3,1/5
Dr Ewa Grządziel jako jeden z nielicznych lekarzy nie zbagatelizowała moich objawów i profesjonalnie zajęła się przypadkiem zlecając specjalistyczne, neurologiczne badania lekarskie. Jej zaangażowanie i osobiste podejście sprawiły, że w końcu poczułam, że ktoś rzeczywiście zainteresował się moją dolegliwością. Lekarz z powołania, a nie z obowiązku. Serdecznie dziękuję za opiekę.
Opinia dodana przez: Dorota
Średnia ocen: 1,2/5
Tak jak wyżej, brak poświęconego czasu, wizyty po 3 minuty, niewytłumaczone wyniki badań, brak zaleceń i kontynuacji leczenia mimo dalszych objawów
Opinia dodana przez: Anonim
Średnia ocen: 1,0/5
Bardzo niemiła i bezczelna. Niestety nie sprawdziła się ani jako człowiek ani jako lekarz. Na wizycie czułam się traktowana jakbym przeszkadzała, że wogóle przyszłam. Diagnoza fatalna, nic nie pomogła. Dopiero wizyta u innego neurologa postawiła mnie na nogi. Nigdy więcej.
Opinia dodana przez: Anna
Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ
Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ
Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ


Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat