Neurolog W Okolicach Ostrów Mazowiecka

Gać 58
86-300 Gać

Rewelacyjny lekarz właściwe podejście do pacjenta zawsze znajdzie czas dla rodziny jak i samego chorego.

Pułaskiego 2 A
18-300 Zambrów

Jest przesympatycznym człowiekiem. Decyzje Pani Doktor zawsze dają mi ulgę. Jest zdecydowana, W swoich czynnościach dobrze zorganizowana. Skutecznie hamuje postęp mojego CH P.. W trakcie wizyty interesuje się wszystkimi dolegliwościami podpowiadając co z nimi zrobić lub do kogo z nimi pójść. Chciałbym krócej czekać na kolejną wizytę ale mam świadomość, że inni Jej również potrzebują. Warto czekać by być w gronie jej pacjentów i dojeżdżać 200 km do Przychodni..

Opinia dodana przez: Jerzy

Świetny specjalista. Wytłumaczy wszystko co dotyczy choroby, poświęca dużo czasu na zbadanie pacjenta. Świetnie dobierze leki i pokieruje dalej jeżeli tego wymaga pacjent. Polecam!!!

Opinia dodana przez: Anna

Poradnia Medycyny Pracy
ul. Przemysłowa 7
07-100 Węgrów

Profesjonalna i fachowa pomoc. Prawdziwy lekarz z powołania. Polacam Panią Monikę z całego serca! Cudowny czlowiek

Opinia dodana przez: Kiki

Diagnostyka Laboratorium oddziału Białystok
Kazańska 2
18-400 Łomża

To lekarz który ma czas; nie czuje się pośpiechu, widać że lekarz cały czas myśli jestem bardzo zadowolony; poświecą czas,

Opinia dodana przez: kazimiera

Szpital Wojewódzki im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży
ulica Al. Piłsudskiego 11
18-400 Łomża

Ten lekarz to straszny gbur! Nie przejmuje się losem pacjentów w podeszłym wieku. Miałam okazję przekonać się o tym, gdy moja babcia trafiła na odział neurologiczny w Łomży, gdzie ów lekarz był jej lekarzem prowadzącym. Na wstępie stwierdził, że stan babci jest bardzo zły ( cytat: to już ostatnia, choroba na którą choruje ta pani ). Stan babci ewidentnie się coraz bardziej pogarszał. Po 3 dniach babcia nie potrafiła otworzyć oczu, połykać pokarmów, napojów, własnej śliny oraz wdało jej się zapalenie płuc. Wtedy poszliśmy do lekarza zapytać się o stan babci, a on stwierdził, że stan babci nie ulega zmian i będzie chciał w najbliższych dniach oddać nam babcie do domu (moim zdaniem sugestia dania w łapę bo inaczej wypiszę babcie w tym stanie do domu). Po około 3h od rozmowy nasza biedna babcia zmarła, a doktor Krzywda po stwierdzeniu zgonu beszczelnie powiedział do nas, te słowa : (stało się tak, jak przewidywałem).

Opinia dodana przez: Emilia

Wesoła 16
07-410 Ostrołęka

Centrum Medyczne NZOZ "Starówka"
ulica Lipowa 5
08-300 Sokołów Podlaski

Polna 23
18-402 Łomża

Centrum Medyczne NZOZ "Starówka"
ulica Lipowa 5
08-300 Sokołów Podlaski