Neurolog Otwock

lekarz Iwona Sawionek

Pediatra, Neurolog dziecięcy

Kraszewskiego 85 G/7
05-400 Otwock

super lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarz

05-402 Otwock

Wspaniała Pani Doktor! Wyrozumiała,cierpliwa,kompetentna, zawsze chętna do pomocy i nie tylko za pieniądze. Bardzo pomogła naszej córeczce i nam, przerażonym rodzicom. Gorąco polecamy!

Opinia dodana przez: Lilo iza211080

05-402 Otwock

Polecam, bardzo rzeczowy i dokładny w badaniu. Słucha pacjentów. Potrafi dobrze dobrać badania i leki.

ZPZOZ
ulica Batorego 44
05-400 Otwock

W 2014 roku lekarz ten zareagowal na moje dolegliwości i mimo niechęci innej pani dr.. jednak dal mi skierowanie na badanie tk glowy, po ktorym wykryto 9 tętniaków mózgowych.. W okresie niecalego roku miałam w narkozie 4 powazne embolizacje.. W Walbrzychu (32 sprezynki i dwa stenty w głowie i pozost. jeden tetniak) od ostatniego zabiegu jest 7 mcy mam bóle i zawroty glowy i inne dolegliwości.. U pana Wegorka bylam moze w tym czasie ze 3 razy , nienaduzywajac goscinnosci.. Dzis pan dr..zrobil mi wielka łaske za tydzien zwolnienia .(bo skoro nie ma innego lekarstwa,prosilam o takie)to przykre ze mimo wszystkich przejsc,stresow i zlego samopoczucia, pan doktor uwaza ze mi się nie należy..
nawet zwolnienie lekarskie. Nikt nie chodzi do lekarza dla przyjemnosci,tym bardziej kiedy musi się jeszcze nasłuchac jakim jest problemem...uprzejmość obowiazuje przeciez po obu stronach,dlaczego ja jak nie choroby to lekarza mam się bac...przykro mi ze musze wystawic taka opinnie ale juz dziś nie wytrzymalam...

05-402 Otwock

Kurcze żałuje że nie spojrzałam na te opinie wcześniej. Byliśmy na konsultacji u Pani Doktor i mam identyczne odczucia jak moi poprzednicy i oczywiście u dziecka wykryła dokładnie te same wady o których inni tu napisali - napięcie mięśniowe lekkie wygięcie w bok no i odchylanie główki do tyłu. Zleciła usg główki i rehabilitację - oczywiście u nich w klinice no i wizytę kontrolną. Bo niby jest "wszystko dobrze ale nie zaszkodzi na zapas się tym zająć". Powyższe wpisy utwierdziły mnie że to zwykłe naciągactwo

Kołłątaja 50 (Centrum Medyczne nad Świdrem)
05-402 Otwock

Brak kompetencji, pacjent traktowany jest przez ta Pania dr jak intruz, ktory smiał wejść do gabinetu i przeszkodzić jej. Zgłosiłam sie z migrenowymi bólami głowy. Wyprosiłam o badanie TK , poniewaz Pani dr chciala sie ograniczyć tylko do wypisania leku bez uprzedniej diagnostyki. Zwróciłam z wynikiem - guz podejrzenie oponiaka. Pani dr przeczytała wzroszyła ramionami i zapytała cytuje : "co nadal Pania ta głowa boli ?" . Brak słow !!! Omijać szerokim łukiem !!!!!!!!!

Opinia dodana przez: Beata

Przychodnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej TM-med S.C.
Wyspiańskiego 3

ZPZOZ