Neurolog W Okolicach Piotrków Kujawski

lekarz Anna Wolbach-Gołębiowska

Prywatny Gabinet Neurologii Dziecięcej
Brzeźno, ul. Główna 10
Konin

witam , Pani doktor jest przede wszystkim bardzo dobrym specjalistą. Ma ogromną wiedzę, doświadczenie szpitalne, wyczucie i intuicję. Ma również swoje dzieci co powoduje, że patrzy na pacjenta nie tylko z perspektywy lekarza ale i matki. Rozumie rodziców, szanuje ich zdanie, wątpliwości, zwraca uwagę na ich odczucia (kto inny jak nie rodzic zna dobrze swoje dziecko), cierpliwie tłumaczy i wyjaśnia stawiane diagnozy. Jestem jej również bardzo wdzięczna za "psychologiczne wsparcie" po urodzeniu drugiego dziecka. Wspierała mnie w okresie strachu o maleństwo i początków karmienia piersią, zachęcała do wsłuchania się w intuicję, zaufania matce naturze, podkreślała siłę więzi między matką a noworodkiem w pierwszych tygodniach jego życia. Ta rozmowa bardzo dużo mi dała i pozwoliła uporać się z poporodowymi smuteczkami, polecam bardzo panią doktor Anne Wolbach-Gołębiowską

lekarz Anna Maciaś-Jonczyk

SP Zespół Przychodni Specjalistycznych we Włocławku
ulica Szpitalna 6A
87-800 Włocławek

Pani doktor bardzo kompetentna ,życzliwa w stosunku do pacjenta oraz rodzica ,poświęca sporo czasu na wytłumaczenie choroby ,bądź dolegliwości jestem zachwycona podejściem Pani doktor do pacjenta lekarz godny polecenia

ulica Widok 6
87-720 Ciechocinek

Polecam bardzo dobry lekarz.Mila interesuje sie choroba i stara sie pomoc. Jest godna zaufania. Jestem jej pacjentka.

Opinia dodana przez: Wioletta

lekarz Anna Wachowiak

NZOZ "Na Plantach" we Włocławku
ulica Planty 29
87-800 Włocławek

To jest super lekarz...dziekuje za dlugoletnia opieke nad dziecmi I wsparcie.. dzieki takim lekarzom zycie jest o wiele spokoiniejsze gdy wiesz ze nad twoimi dziecmi czuwa taki dobry lekarz.

Opinia dodana przez: Beata Kuczynska

Neurologia-Medycyna Pracy MED-NEURO Konin Szpitalna 43
ul. Piastów 2
62-400 Konin

powiem tak,zgrzeszyłbym jesli zle cos mialbym powiedziec na temat pani doktor,chodzę do niej juz dwa lata i zawsze z pelną kompetencją i uprzejmoscia mnie przyjmowała,szcególowa w badaniach itd,uprzejma,nigdy nie spławiala jak inni lekarze,po prostu lekarz z powołania i zycze jej wszytskiego dobrego.

Opinia dodana przez: filip

zoz konin

62-500 Konin

Z uwagi na moją chorobę miałam już styczność z wieloma neurologami i według mnie dr Sobczyński jest najlepszy. Jest naprawdę kompetentnym lekarzem. Zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy. Nawet jeśli czegoś nie jest pewien to potrafi się do tego przyznać i szuka tej informacji żeby przekazać pacjentowi jak najwięcej dokładnych informacji. Zawsze poświęca pacjentom tyle czas ile potrzebują. Jest cierpliwy bardzo miły i ma tyle empatii ile nie spotkałam jeszcze u żadnego innego lekarza. Odpowiada na wszystkie pytania z cierpliwością. Jest wyrozumiały i można zawsze na niego liczyć. Jeszcze nigdy nie odmówił mi pomocy. Zawsze stara się pomóc najlepiej jak potrafi. I przede wszystkim pacjent nie jest mu obojętny. Dba i interesuje się swoimi pacjentami. Dla najlepszy lekarz! Polecam!

Opinia dodana przez: K.

62-400 Słupca

znam doktora już ponad 10 lat, jestem zadowolona, szkoda, że nie przyjmuje już w Lesznie, dobry lekarz, a przede wszystkim wspaniały człowiek. Polecam!!!!

Opinia dodana przez: Ewa

Kleeberga
Inowrocław

Niestety miałam przyjemność poznać panią "doktor". Mając 17 lat trafiłam do niej, aby zbadać się pod kątem częstych bólów głowy. Pani skierowała mnie na badanie EEG. Gdy poszłam odebrać wynik, pani powiedziała mi, że mam padaczkę i od razu dała mi leki przeciwko padaczce. Muszę wspomnieć, że nie mam żadnych objawów tej choroby. Po skończeniu 18. roku życia dostałam się do innej pani doktor, która od razu stwierdziła, że nie mam żadnej padaczki i powoli odstawia mi leki. W wyniku tej błędnej diagnozy i ogromnego stresu, zatrzymała mi się miesiączka i musiał mi ją wywoływać farmakologicznie ginekolog. Wszystko by było dobrze, gdyby nie fakt, że do tej pory mam problem z uregulowaniem miesiączki, mimo zażywania tabletek antykoncepcyjnych. NIE POLECAM, A WRĘCZ ODRADZAM. Najgorszy neurolog dziecięcy w Inowrocławiu.

Świętego Ducha 3
88-100 Inowrocław

lekarz specjalista wyważona w słowach konkretna pacjent zadowolony i bez stresów nie owija w bawełnę

PCK 13
62-500 Konin

Nie podchogdzi do pacjentów jak lekarz, lekceważy i nie pomaga, zostawia pacjenta rodzinie a jako lekarz powinna mieć zainteresowanie co dzieje się z pacjentem,który przebywa w domu, chyba że prywatnie ja nie mam dobrego zdania

Opinia dodana przez: Aga