Filtruj terminy

Neurolog Proszowice

ulica Głowackiego 2
32-100 Proszowice

Bardzo miły i kompetentny specjalista, pełen empatii i cierpliwości w stosunku do pacjenta. Potrafi wyczerpująco i bez pośpiechu, odpowiadać na pytania. Z czystym sumieniem, polecam Pana doktora.

Opinia dodana przez: Alicja

SP ZOZ
Kraków ul. Felińskiego 67
Proszowice

Nigdy nie widziałam takiego chama jak ten lekarz. Jeżeli ktoś znajdzie się na oddziale neurologii w Proszowicach to niech robi wszystko aby znalazł się w innym szpitalu. Tak zwany lekarz nawet nie umie dokładnie przekazać dokumentów do konsultacji w innym szpitalu, potrafi dać płytkę z tomografu jednej osoby ale opis jest już innej osoby. Do tego jak chcesz się spytać o chorego to ci się zapyta JAK SIę NAZYWA, A LEżY TU TAKI.TO NIE LEKARZ TYLKO KAWAŁ NIEUCZCIWEGO CHAMA SZKODA SŁóW , CHAM, CHAM, CHAM!!!! Od oddziału neurologi niech się wszyscy bronią rekami i nogami.

Filia Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej "REVITA"
Mikołaja Kopernika 34

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Proszowicach
ulica Kopernika 13
32-100 Proszowice

Filia Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej "REVITA"
Mikołaja Kopernika 34

Neurolodzy w mieście Proszowice