Filtruj terminy

Znalazłem Panią Doktor przez przypadek.Moja rodzina uczęszcza do kliniki
która zatrudnia lekarzy z pacją.Widząc że mają neurologa bez wahania udałem
się do nich do lekarza neurologa, bo nie mogłem chodzić i czułem się
tragicznie. Dzisiaj jest już drugi tydzień jak jestem pacjentem dr
Kiblickiej-Kędzior i chodzę już o własnych siłach, a mam zacytuję"
centralno lewostronna wypuklina krążka międzykręgowego na poziomie L5/S1
uciskająca na worek oponowy i korzeń lewego nerwu rdzeniowego".Zastosowałem

Znalazłem Panią Doktor przez przypadek.Moja rodzina uczęszcza do kliniki
która zatrudnia lekarzy z pacją.Widząc że mają neurologa bez wahania udałem
się do nich do lekarza neurologa, bo nie mogłem chodzić i czułem się
tragicznie. Dzisiaj jest już drugi tydzień jak jestem pacjentem dr
Kiblickiej-Kędzior i chodzę już o własnych siłach, a mam zacytuję"
centralno lewostronna wypuklina krążka międzykręgowego na poziomie L5/S1
uciskająca na worek oponowy i korzeń lewego nerwu rdzeniowego".Zastosowałem
się do wszystkiego co mi poleciła.(leki+rehabilitacja). Uważam że dr
Kiblicka-Kędzior to człowiek o niesamowitej wiedzy , działa szybko
zdecydowanie i skutecznie.Polecam każdemu.

Przychodnia Swissmed
Wita Stwosza 1
83-000 Pruszcz Gdański

Kompetentny miły lekarz ma indywidualne podejście i interesuje się losem pacjentów nawet po wyjściu z gabinetu

Opinia dodana przez: Grzegorz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "LECH-MED" Leszek Nawrot Przychodnia
Grunwaldzka 25
83-000 Pruszcz Gdański

Pani doktor nie potrafi słuchać pacjentów zawsze chce postawić na swoim, jest kłótliwa, aż niegrzeczna w swoich opiniach, źle stawia diagnozy, powinna być zawieszona w czynnościach lekarza, postawiona pod sąd do rozliczenia z NFZ bo daje skierowania na to co nie ma sesu lub nie daje wszystkiego co powinien otrzymać pacjent, że gania wielokrotnie chorych ludzi na te same badania co nie przynoszą rezultatu gdzie się marnuje pieniądze i czas. Ale doszły mnie informacje, że celowo to robi, bo tak długo chce "leczyć" pacjentów, aby jak najwięcej wyciągnąć kasy. Potwierdzają to opinie, innych lekarzy, specjalistów, radiologów, rehabilitantów, psychiatrów, zdrowych na umyśle ludzi wysyła do psychiatry bo skarzą się na brak snu spowodowany bólem głowy. Ludzie ta kobieta okrada państwo i Nas. Oszczędza na naszym zdrowiu. Nie trzeba być lekarzem, żeby to wiedzieć. A wiecie czemu są tak długo się czeka na wizytę, bo błędnie wystawia skierowania i magluje tych samych ludzi o to samo. Jeśli masz człowieku czas nie idź tam, jedź nawet do innego województwa, ale nie do tej "Lekarz" oszczędzisz kasę, czas i dłużej pożyjesz w zdrowiu i przede wszystkim nerwy oszczędzisz. Lepiej iść raz no 3 razy niż 6 lat i nic nie znajdzie, przepisze tabletki na sraczkę lub na sen. "wieczny" Jeżeli moje leczenie i badania wyniosłyby w całości 1000zł to zapłacę od ręki. Bo za pieniądze to nawet życie wieczne u księdza otrzymasz, a u Kutrzeby? ból głowy zamieni na sraczkę. Mam wrażenie, że jak by z własnych pieniędzy musiała wypłacić nam za leki refundowane i wizyty. A najlepiej to jak by nas nie było. Kobieto czytaj książki jesteś nie douczona!!! TY wymyślasz choroby, a nie leczysz. Zdrowie to nie Totolotek. że Tobie się wydaje to idź się dopytaj, bo żyjesz w błędzie i uparta.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Rodzinna i Specjalistyczna "FAMILIA"
Obrońców Poczty Polskiej 4/5

Przychodnia Swissmed