Lekarze Neurolog

dr n. med. Aleksandra Karbowniczek

Klinika Ruchu
ul. Biały Kamień 2
02-593 Warszawa

Będąc pacjentem Pani dr z przyjemnością się choruje. Bardzo rzadko spotyka się tak uprzejmych i sympatycznych lekarzy jednocześnie z taką wiedzą. Opinia moja jest wyjątkowo obiektywna i szczera. Prawdą jest, że 50% skuteczności leczenia jest podejście lekarza do pacjenta. Nastawienie psychiczne ma bardzo duże znaczenie w leczeniu człowieka.
Opinia dodana przez: Leszek

lekarz Janusz Szewczuk

pl. Stary Rynek 7 lok. 28
76-200 Słupsk

Najlepszy!!!:) Polecam!! Nie ma takiego drugiego. Dokladny, nie zbywa pacjenta i nie jest zachlanny. Wsrod lekarzy slupskich to rara avis
Opinia dodana przez: Demelza

lekarz Elżbieta Łabęcka

Mobilingua
Żory os. 700-lecia
44-240 Żory

Cudowny lekarz !!!!! Bardzo zaangażowana w poprawę zdrowia pacjenta. Jeśli coś wychodzi poza kompetencje Pani Doktor to szuka specjalisty i prowadzi do niego. Otóż mam nad reaktywny pęcherz i mam z tym ogromny problem. Będąc na turnusie rehabilitacyjnym w Czernichowie spotkałam się z Panią doktor Elżbietą Łabęcką a ona znalazła wyjście i znalazła mi lekarza z Eurokliniki w Bielsku Białej Dr Izabellę Sieradzką która wykonała zabieg naprawczy. Później kilkakrotnie rozmawiałam ...
Opinia dodana przez: Ludmiła

lekarz Dariusz Szabela

Fizjoterapeuta, Rehabilitant

Gabinety Lekarzy Specjalistów SALVE
Łódź ul. Andrzeja Struga 3
90-420 Łódź

Kompetentny lekarz, z poczuciem humoru, życzliwie podchodzący do pacjenta, na którego dobru mu rzeczywiście zależy.
Opinia dodana przez: M.
Bardzo miła i kompetentna Pani Doktor. Po krótkiej rozmowie telefonicznej ustaliliśmy bardzo szybki termin wizyty domowej. Mój prawie 80-letni ojciec został przebadany i wyjątkowo dobrze zdiagnozowany dzięki czemu natychmiast po wizycie został przyjęty do szpitala. Dzięki Pani doktor mojemu ojcu udało się uniknąć ciężkich powikłań i dochodzi do siebie. Polecam serdecznie wszystkim Panią doktor .
Opinia dodana przez: Krystian L. - Gliwice

dr Robert Chrzanowski

ul. Emaus
Kraków

Jestem po piuerwszej wizycie ,lekarz bardzo kompetentny i empatyczny ,poświęcił mi dużo czasu, mimo pełnego korytarza pacjentów,Obecnie czekam na termin operacji w szpitalu w Krakowie , jestem pełna nadzei iż ustapią moje dolegliwości ze strony kregosłupa szyjnego , które wykluczyły mnie obecnie z życia zawodowego.Specjalista godny polecenia!!!
Opinia dodana przez: agata

dr hab. n. med. Anna Potulska-Chromok

Neurolog

"Centrum Medyczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego"
Banacha 1a
02-097 Warszawa

Wspaniały lekarz, bardzo wrażliwy i wnikliwy. Gorąco polecam!

lekarz Jadwiga Waldek

POLMED
ulica Okulickiego 76
26-600 Radom

Dziękuję pani dr ze zyje bo to ona uratowała. Mi życie. Bylam w ciężkim. Stanie kiedy. Trafilam do pani dr mialam czste napady. Padaczki tracilam przytomność.. Polecam każdemu. Pania. Doktor. Jest najlepsza
Opinia dodana przez: Ela

lekarz Bogusława Hełminiak

Pabianicka 25
53-339 Wrocław

Zglosilam sie po porade w naglej sprawie. Zostalam milo przyjeta, poswiecono mi wystarczajaco czasu i wyjasniono w czym rzecz. Dostalam odpowiednie skierowania i leki. Jestem bardzo zadowolona.
Opinia dodana przez: Lidia

lekarz Elżbieta Tokarz-Kupczyk

ulica Marcelińska 6/1
60-801 Poznań

Najlepszy specjalista jakiego miałam przyjemność poznać. Pani dr jest nie tylko lekarzem, ale przede wszystkim wspaniałym człowiekiem. Pełna ciepła i chęci pomocy. Jako osoba przewlekle chora jestem wdzięczna, że trafiłam pod skrzydła pani dr. Dziękuję za wszystko.
Opinia dodana przez: Agnieszka Walocha

Sławomir Morawski

Neurolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ZDROWIE"
82-300 Elbląg

Świetny Lekarz naprawdę godny polecenia bardzo uprzejmy i pogodny. Lekarz z powołania oby jak najwięcej takich osób ! Jesteśmy bardzo zadowoleni razem z żoną i na pewno nie zmienimy Pana Morawskiego na żadnego innego lekarza :)
Opinia dodana przez: Piotr i Pamela

lekarz Tadeusz Góźdź

CERTUS
ul. Grunwaldzka 156 Poznań
60-309 Poznań

Bardzo dziękuję Panu Doktorowi za kompleksowe podejście; pacjent czuje się jak człowiek, a nie uciążliwy przypadek. Polecam.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Arkadiusz Grodecki

Neurolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Al-Ma-Med"
ulica 3-go Maja 1
37-700 Przemyśl

Bardzo dobry lekarz, odpowiedzialny, zna się na swojej pracy, odpowiednio zapisuje leki polecam z całą odpowiedzialnością
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Hanna Czuż

Zakład Opieki Zdrowotnej Nr 1
Nowy Świat 11C
15-453 Białystok

Lekarz godny polecenia. Miła, kompetentna z kompleksowym podejściem do pacjenta. Wytłumaczyła mi przyczynę problemy, z którym się zgłosiłam na wizytę. Pokazała nawet ćwiczenia, które powinnam wykonywać w domu żeby wzmocnić mięśnie przykręgosłupowe. Bez problemu dostałam skierowanie na rehabilitację. Byłam na kilku wizytach i za każdym razem byłam z nich zadowolona.

lekarz Joanna Grzesiewicz-Zarębska

ulica Kobierzyńska 67/23
30-363 Kraków

specjalista neurolog Pani Joanna Grzesiewicz-Zarębska jest wspaniałym Lekarzem bardzo komunikatywna rzetelna ma olbrzymia wiedzę ze zrozumieniem podchodzi do pacjenta wielki szacunek !!!
Opinia dodana przez: Barbara M.

lekarz Andrzej Maciejak

Śląska 12
59-500 Złotoryja

Lekarz godny polecenia, kompleksowe badania i diagnoza choroby. Potrafi wysłuchać pacjenta i pomaga w cierpieniu.
Opinia dodana przez: Ryszard
super pani doktor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

lekarz Bożena Toporska-Arendarska

Ośrodek Dializoterapii
Grunwaldzka 45
25-736 Kielce

Jestem niezwykle wdzięczna Pani neurolog Doktor Bożenie Toporskiej-Arendarskiej za uratowanie życia mojej Mamie. Empatia godna wszelkich zaszczytów. Kiedy zadzwoniłam do Pani Doktor - w sobotę 24 października 2020 roku (nadmieniam -co w tym kontekście- jest bardzo ważne- iż - ani ja, ani moja Mama nigdy nie byłyśmy pacjentkami Pani Doktor) i przedstawiłam niepokojąco nasilające się objawy choroby u mojej Mamy - Pani Doktor udzieliła mi profesjonalnej porady. Dzięki temu moja ...
Opinia dodana przez: Tatiana Kłosińska

lekarz Janusz Orman

ulica Kolejowa 11/5
42-450 Łazy

Bardzo polecam wizyty u Pana doktora! Super neurolog wysłucha porozmawia doradzi i co najważniejsze robi wszystko aby pomóc. Zleca dodatkowe badania - drąży temat. Spokój, opanowanie, profesjonalizm, inteligencja to cechy lekarza. Gratulacje Panie Doktorze :)

lekarz Józef Ulanowski

Szkolna 3d/7
48-140 Branice

Pan Doktor bardzo miły i rzeczowy, badanie zawsze przeprowadzone bardzo dokładnie i wieloaspektowo, wywiad oraz osłuchanie pacjenta, dokonanie szczegółowe badania wykonano z pełnym wyjaśnieniem bez pośpiechu i z pełnym poszanowaniem pacjenta. Jestem bardzo zadowolony z faktu, że leczył mnie ten Doktor. Zajmuje się osobą chorą profesjonalnie. Stawiałbym Pana Doktora na wzór dla innych lekarzy.
Opinia dodana przez: Waldemar