Filtruj specjalizacje

Neurolog Śrem

Chełmońskiego 1
63-101 Śrem

Przyjechałem z Białogardu na wizytę do Karlina. Jestem bardzo zadowolony.Pani doktor godna polecenia z dużą wiedzą. Potrafi wysłuchać i nie stawia diagnozy zbyt pochopnie, wysłała mnie na badania, teraz oczekuję na kolejną wizytę. W Białogardzie za długo trzeba czekać. Szczerze polecam.

Opinia dodana przez: Mikołaj

Grunwaldzka 8c lok. 97
63-100 Śrem

Druga wizyta ...dalej jestem w szoku...dlaczego wszyscy lekarze nie są tacy..PEŁNY PROFESJONALIZM!!!!PODEJSCIE DO PACJENTA SUPEROWE!!!AŻ SIÉ NIE CHCE WYCHODZIĆ Z GABINETU!!!

Farna 19
63-100 Śrem

dr.Koppa jest zdecydowanie dobrym specjalista.Rowniez neurologiem z powolania,wzbudza zaufanie wsrod pacjentow,poswieca pacjentowi duzo uwagi jesli chodzi o porady neurologiczne.sumienny,oraz uprzejmy.spelnil moje oczekiwania i jestem zadowolonsa z jego porad nurologicznych.

Chełmońskiego 1
63-101 Śrem

kompetentny, miły potrafiący pocieszyć i dać nadzieję , zawsze znajdzie odpowiedz na zadane pytanie ,umiejący wytłumaczyć problem

Poradnia neurologiczna

63-100 Śrem

Trafiłam do tego lekarza. Był miły i uprzejmy, choć nie miałam umówionej wizyty. Wypisał stosowne skierowania. Poświęcił dużo czasu i zbadał. Był cierpiliwy i spokojny. Zrobił na mnie dobre wrażenie. i polecam tego lekarza innym.

Szpital w Śremie Sp. z o.o.
ul. Józefa Chełmońskiego 1
63-100 Śrem

Szpital w Śremie Sp. z o.o.
ul. Józefa Chełmońskiego 1