Filtruj terminy

Neurolog Tarnów

Centerned
Tarnów
33-100 Tarnów

Bardzo miła Pani doktor. Z sercem podchodzi do pacjęta i wszystko tłumaczy. Widać sporą wiedzę i zaangażowanie. Polecam!!!!

Nowy Świat 5
33-100 Tarnów

Od dwóch lat leczy mnie Pani Dr. To włąsnie Pani Dr. słusznie podejrzewając skierowała mnie do Kliniki na botaniczna ,gdzie zdiagnozowano to co Pani Dr.podejrzewała.Od tamtego czasu jestem pod stałą opieką P.Doktor . Oczywiście choroba postępuje, ale w znacznie wolniejszym tempie. Bardzo kompetentna osoba, miła i szczerze oddana pacjentowi Nigdy nie spotkałem sie z przejawami zniecierpliwienia. Nawet nie będąc zrejestrowany na dany dzień - poproszona P.Dr. o przyjecie nigdy nie ...
Opinia dodana przez: jerzy47

ulica Krakowska 15
33-100 Tarnów

Dr R. Meń to lekarz z prawdziwego powołania super specjalista, rzeczowy a zarazem wrażliwy. To lekarz, który zbada, wysłucha, postawi trafną diagnozę. A to w leczeniu jest najważniejsze. Polecam !
Opinia dodana przez: Małgorzata

Ewa Kobis

Neurolog dziecięcy

ulica Mostowa 4a
33-100 Tarnów

Bardzo dobra i fachowa lekarka. Byliśmy u niej z dwójką dzieci - podejrzenie nadmiernego napięcia mięśniowego. Spokojnie wytłumaczyła nam jaki jest problem i uspokoiła by nie przerażać się.

Szpital Specj.im.Św. Łukasza

33-100 Tarnów

Pani Dr. Curyło pełni odpowiedzialne stanowisko Ordynatora Oddziału Neurologicznego Szpitala im Św.Łukasza w Tarnowie. Jest znakomitym specjalistą w swoim kierunku. Ponadto jest znakomitym psychologiem , rozumiejącym stan rodziny chorego na tak trudnym i krytycznym oddcinku . Ponadto Dr. Curyło stworzyła Zespół młodych lekarzy specjalistow w pełni oddanych tym jakże cięzkich i skomplkowanych przypadków - Pięnie dziekuję za wszystko co zostało dla nas wykonane. Powyższe dotyczyło stanu z 2007 roku . ...
Opinia dodana przez: jerzy47

ulica Goldhammera 12/7
33-100 Tarnów

Czy nadal jest tak wulgarna jak byla praucjac w szpitalu w Tarnowie ? Odkad pamietm krzykliwa, niekulturalna i pewna siebie. Zero pokory i kultury. Jej nastepczyni nie lepsza.
Opinia dodana przez: henryk

Szpital Specjalistyczny im. E.Szczeklika
ulica Szpitalna 13
33-100 Tarnów

Bardzo dobry lekarz, wysłuchuje pacjenta, zleca kompleks badań, zaangażowana, skrupulatnie bada, bardzo miła
Opinia dodana przez: przemek

Nowy Świat 5
33-100 Tarnów

koniowal jakich malo, nie potrafi rozpoznac ksiazkowych objawow choroby,zabrac mu prawo wykonywania zawodu !!!!

Przychodnia Rodzinna nMedica
PARKOWA 2