Filtruj terminy

Neurolog Tarnowskie Góry

lekarz Elżbieta Korzeniowska-Gębka

ul. Bytomska 1/6
42-600 Tarnowskie Góry

Jestem bardzo zadowolona z ludzkiego i.indywidualnego podejścia do mnie i mojej choroby, polecam Panią doktor jest wspaniałym człowiekiem i lekarzem

lekarz Marian Hajda

ulica Hutnicza 1
42-600 Tarnowskie Góry

Byłam badana przez tego lek. i niestety, ale nie jest tak profesjonalnym za jakiego się uważa. Przeprowadzając badanie, które PZU zleciło w opinii nie napisał, że używam antybiotyki i nogi (uda mi się pocą), co mówiłam wielokrotnie o tym i pokazywałam leki. Pytałam się również poprzez SMS, dlaczego tego nie napisał w opinii, ale niestety widocznie ten człowiek ma problem z odpowiedzią na to pytanie, bo winę zrzuca na PZU ...
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Kazimierz Klecz

Rehabilitant, Neurolog

Włoska 2/4
42-612 Tarnowskie Góry

Potwierdzam poprzednie opinie. ten człowiek szkodzi pacjentom. Brak dokształcania skutkuje źle postawioną diagnozą. Pierwsza wizyta była miła. na drugiej odważyłam się zapytać co mi jest - odp że nic takiego bóle przejdą same . na trzeciej wizycie rozłożył rece i skierował do neurochirurga na operację. na prywatnej konsultacji inny neurolog słysząc co mi powiedział klecz stukał się w czoło. jesli chcecie zostac inwalidami to leczcie sie u klecza.
Opinia dodana przez: kolig

lekarz Beata Jankowska

Tarnowskie Góry

To najlepszy i najbardziej kompetentny neurolog z jakim miałem do czynienia,
Zwłaszcza chorym na epilepsję.

lekarz Anna Blaszkowska

Neurolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej p.w. św. Kamila, prowadzony przez Zakon Posługujących Chorym - OO Kamilianie
42-606 Tarnowskie Góry

Dr Blaszkowska to bardzo uprzejma osoba ze świetnym podejściem do pacjenta. Wnikliwie bada pacjenta zlecając kompleksowe badania.

lekarz Ewa Leśniak

Psychiatra, Neurolog

ulica Sienkiewicza 4/1a
42-600 Tarnowskie Góry

Wskazana konsultacja z innymi ginekologami.
Po USG dopochwowym, nie uslyszałam diagnozy opisu, nie otrzymałam do ręki nic.
Zasugerowałam badania, po co.
Chaos.
Wg p. doktor moja łuszczyca to uczulenie i podpaski należy używać inne.
Aktualnie- jestem przed 2 operacją, gdyż dzięki innemu doktorowi, wykryto dramat.
Opinia dodana przez: Gocha

lekarz Joanna Sztremer-Vierek

42-606 Tarnowskie Góry

Najlepsza dr. NEUROLOG. Przede wszystkim, dokładny wywiad, badanie , skierowanie na badania, bez których nie można postawić diagnozy. Polecam Panią Doktor w 100%
Opinia dodana przez: Dawid

lekarz Katarzyna Mika-Bury

Tarnowskie Góry

Zdecydowanie NIE POLECAM PANI DOKTOR!!!!!!!Mysle ze musi sie Pani Dr.jeszcze duzooooooooooooo nauczyc zanim bedzie chciala pomagac innym ludzia,bo jak na razie to nic dobrego nie robi.Pani dr.zanim jakas diagnoze Pani postawi to prosze w wyniki spojrzec!!!A nie odsylasc BEZ PODSTAWNIE do onkologa i zycia ludzia nie rujnowac!!!!!!!!!!!

lekarz Jarosław Szczygieł

Rehabilitant, Neurolog