Filtruj terminy

Neurolog Tczew

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Rogowscy
Jasia i Małgosi 8/4 (oś. Bajkowe)
83-110 Tczew

Ten lekarz to pasjonata swojej profesji.Wyróżnia go uważność i czas poświęcony pacjentowi.Potrafi słuchać i zleca badania wg.potrzeb

Opinia dodana przez: karolina

CENTRUM MEDYCZNE POLIMED Sp. z o. o.
Niepodległości 3
83-110 Tczew

Witam, Panią neurolog poleciła mi znajoma pielęgniarka i cieszę się, że jestem pod dobrą opieką lekarską. Zgadzam się z opinią Pani z Tczewa, iż Pani doktor nie skąpi na koniecznych badaniach dla pacjenta jak niestety inni lekarze. Zdaje sobie sprawę ile czasu traci się w Gdańsku na czekanie w kolejkach na badania kompleksowe bądź zabiegi rehabilitacyjne i stara się pomóc jak tylko może. Jest lekarzem bardzo przyjaznym a przy tym zwyczajnie ludzkim, zawsze uśmiechnięta i bardzo miła. Polecam wszystkim pacjentom, moja rodzina również jest zadowolona z opieki lekarskiej Pani doktor.

Opinia dodana przez: Iza

Al. Wolska Polskiego 5
83-110 Tczew

Smiertelna chorobe nazywana SLa -choroba neuronu ruchowego w II obszarach -pacjent został oszukany i pozbawiony Riuliteku /przedłuza zycie 30 %/.Sadyzm czy oszustwo ?

OWI
1-go Maja 2
83-110 Tczew

Jeżeli chodzi o podejście do rodzica na poziomie zerowym!!! Brak mi słów choć byłam na wizycie PRYWATNEJ, w życiu nie spotkałam się z takim chamskim lekarzem. Niby dobry specjalista ale jako człowiek...

Opinia dodana przez: Ania

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska-gabinet prywatny
Jasia i Małgosi 8 /Przychodnia Rogowscy
83-112 Tczew

Lekarz pozbawiony empatii, bez powołania. Odmawiający udzielenia pomocy, porady w godzinach pracy, w sytuacji pogorszenia się stanu zdrowia swojego pacienta. Odsyłajacy do lekarza POZ lub na SOR, umywający ręce i niebiorący odpowiedzialności za leczenie. Nie polecam.

Prywatny Gabinet Lekarski
Chełmońskiego 17

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Rogowscy
Jasia i Małgosi 8/4 (oś. Bajkowe)

Ośrodek Wczesnej Interwencji
ul. 1- go Maja 2
83-110 Tczew

Neurolodzy w mieście Tczew