Lekarze Neurolog

lekarz Krystyna Król-Jańczuk

Augustowska 8
16-400 Suwałki

Dzięki tej Pani doktor żyję. Nikt nie potrafił w szpitalu rozpoznać udaru niedokrwiennego mózgu a pani doktor uratowała mi życie. Serdeczne Bóg zapłać. Nie ma lepszego neurologa jak żyje i widzę. Do tego szanuje osoby niepełnosprawne, nie bierze żadnych opłat od takich pacjentów. kobieta anioł.
Opinia dodana przez: #jagoda

Urszula Matusewicz

Neurolog dziecięcy

Piotrkowska 204/210
90-360 Łódź

Byliśmy u Pani Doktor, kiedy nasz syn miał 6 miesięcy. Bardzo profesjonalnie podejście i wyrozumiałość dla małego pacjenta. Wszystko wytłumaczone bardzo obrazowo i zrozumiale. Natychmiastowa pomoc w dostaniu sie na zajęcia rehabilitacyjne mimo braku wolnych miejsc. Życzliwa i bardzo ciepła kobieta. Cieszę się że udało nam się spotkać. Pozdrawiamy!!
Opinia dodana przez: Marlena

lekarz Joanna Artiuchow-Merchut

ulica Kaczkowskiego 3
48-300 Nysa

Pani Joanna Artiuchow- Merchut dla mnie jest wzorem lekarza i bardzo Jej dziękuję za dotychczas poświęcone zaangażowanie i poświęcony czas. Dzięki Pani Doktor nie jeżdżę na wózku i poruszam się całkiem nieżle. Te wszystkie gwiazdki i punkty to nawet jest ich za mało żeby obdarzyć nimi Panią doktor. Ja ze swej strony życzę Pani doktor dalszej cierpliwości do Nas pacjentów. Bardzo polecam Panią doktor, a każdy kto do niej trafi ...
Opinia dodana przez: wstraub

lekarz Helena Pawłowska

NZOZ Centrum Medycyny Pracy
ulica Kórnicka 24
61-141 Poznań

bardzo miła pacjentowi poświęca dużo czasu wnikliwie tłumaczy przebieg choroby pania dr poleciłam znajomym są bardzo zadowoleni z przebiegu leczenia .gdyby nie pani dr może już bym nie pisała tej opini mam tętniaki po drugiej wizycie podejrzewała co to może być bardzo dziękuję i polecam.

dr n. med. Paweł Gruenpeter

Medycyna Dąb Katowice
ul. Dębowa 64
40-108 Katowice

polecam z.n. Do PACJENTA, ZARÓWNO NA ODDZIALE SZPITALNYM, JAK i w PRZYCHODNI PODCHODZI BARDZO DELIKATNIE, KOMPRTETNIE ze ZNAWSTWEM. NA ODDZIALE NEUROLOGII, w CZELADZI, PANUJE WZORCOWY PORZĄDEK. Zofia Nowak

lekarz Stanisław Benbenek

Psychiatra, Neurolog

ulica Misiągiewicza 26A
37-200 Przeworsk

Lekarz jest ok, ale od dłuższego czasu ślad po nim zaginoł , Brama zamknięta na kłódkę , szukałem go na różne możliwości , ale efekty żadne
Opinia dodana przez: tomek

dr n. med. Lucyna Wołodźko-Makarska

PRYWATNY GABINET NEUROLOGICZNY
WIERZBOWA 34 M 6
90-245 Łódź

lekarka kompetentna, uprzejma, poświęcająca pacjentowi dużo czasu, zainteresowana jego sprawami, godna polecenia
Opinia dodana przez: Użytkownik zalogowany

lekarz Anna Waligóra-Słowiak

CenterMed Kazimierza Wielkiego
Kazimierza Wielkiego 13
32-700 Bochnia

Błyskawiczna a co najważniejsze trafna diagnoza i odpowiednio dobrane leczenie. Pani dr ma świetne podejście do pacjentów, słucha ich i wszystko tłumaczy. Potrafi też doradzić i wesprzeć pacjenta.
Opinia dodana przez: Jadwiga

dr Monika Adamczyk-Sowa

MED-KORN Poradnie Specjalistyczne
ul. Wyzwolenia 35/III
41-600 Warszawa

Trafiłem do Pani doktor do Med-kornu, co poleciła mi znajoma ze Świętochłowic, za co jestem jej mega wdzięczny, bo uświadomiła mi coś do czego podchodziłem zbyt luźno i właściwie olewałem sprawę. Od jakiegoś czasu irytowało mnie mrowienie w prawej dłoni, potem zaczęły się problemy, które wiązałem ze swoją niezdarnością - np. chciałem wziąć szybko szklankę z herbatą ze stoły, a ją przewracałem. Znajoma własnie uswiadomila mi że to nie jest ...

lekarz Paulina Sobieszak-Skura

NZOZ UROMEDIC
Ujejskiego 75
85-168 Bydgoszcz

Pani doktor jest profesjonalistką w swojej specjalizacji, która dociekliwie diagnozuje pacjenta, do skutku ustawia właściwe leczenie i zleca potrzebne badania. Jako osoba jest sympatyczna, otwarta i konkretna. Indywidualnie i z empatią przyjmuje pacjenta, stwarza komfortową atmosferę podczas wizyty. W bardzo przystępny sposób tłumaczy pacjentowi kwestie medyczne. Jest otwarta na proponowanie nowych rozwiązań podczas leczenia. Leczę się u Pani Sobieszak-Skury już wiele lat i zawsze wychodzę z gabinetu jako pacjent z ...
Opinia dodana przez: Grzegorz (wieloletni pacjent)

lekarz Małgorzata Kliszcz

Neurolog dziecięcy

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Przeworsku
ulica Szpitalna 16
37-200 Przeworsk

niesamowita lekarka. dokładnie wpartuje sie w chorobe , przemiła oraz uprzejma kobieta ;) polecam goronco
Pan Doktor leczy moją mamę od 2 lat i widać dużą poprawę. Zdecydowanie godny polecenia, kompetentny lekarz. Starannie przeprowadza badanie.
Opinia dodana przez: Grażyna

lekarz Dorota Uchman-Rzeźnik

Narwik 7/44
01-471 Warszawa

Fantastyczna lekarka. Pełna empatii. Świetnie zarządza zespołem młodych lekarzy na płockiej neurologi. Szybka diagnoza (Zespół Guillaina-Barrego) i wdrożone leczenie (immunoglobuliny) uratowało moje zdrowie. Podziękowania dla całego Personelu płockiej neurologi.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Małgorzata Perlicka

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego
ulica Koszarowa 5
51-149 Wrocław

Pani doktor Perlicka jest bardzo dobrym lekarzem. Potrafi empatycznie podejść do problemów zdrowotnych pacjenta. Nigdy się nie śpieszy ,cierpliwie wysłuchuje pacjentów i adekwatnie diagnozuje i udziela pomocy. Przez ostatnie lata pod Jej opieką byliśmy razem z mężem. Nieodżałowana szkoda, że nie będzie już pracować w Przychodni na Nowym Dworze. Ewa G.
Opinia dodana przez: Ewa Golec

dr n. med. Alina Mochecka-Thoelke

Gabinet Psychiatryczny Violeta Dajaka-Kałuszka
ul. Piotrkowska 79
90-423 Łódź

Cudowny człowiek i lekarz.Madra i empatyczna.Daje poczucie bezpieczenstwa.Solidna, miła uprzejma.Zawsze pomocna.Oby wiecej takich lekarzy i swiat staje sie lepszy, a choroby do zniesienia.Zdrowia Pani Doktor!
bardzo dobry lekarz, miły, kompetentny,uśmiechnięty szukający rozwiązań leczniczych uwzględniających koszty leczenia. Polecam
Pani doktor bardzo kompetentna, jako jedyna postawiła u mojej córki prawidłową diagnozę. Bardzo polecam, świetny neurolog.
Opinia dodana przez: Monika
Bardzo uprzejmy i godny polecenia fachowiec. Podchodzi do pacjenta w pełni profesjonalnie. Bez problemu napisał w języku angielskim pismo do mojego lekarza prowadzącego i pracy i do tego celnie postawił diagnozę...z czystym sumieniem polecam Dr Derkowskiego
Opinia dodana przez: Anita

lekarz Zdzisław Macikowski

Wojska Polskiego 24 lok. 17
34-400 Nowy Targ

Bardzo uprzejmy i fachowo podchodzi do leczenia, diagnoza i leczenie to powrót do zdrowia czego doświadczyłam. Godny polecenia.

lekarz Natalia Smolińska

Centralne Laboratorium Mikrobiologiczne
Przybyszewskiego 49
60-355 Poznań

Świetny lekarz. Zawsze cierpliwa, miła i wyczerpująco odpowiada na zadane pytania. Zna się na tym co robi, dokładnie wypytuje o wszystko i tłumaczy sposób leczenia. Polecam serdecznie.
Opinia dodana przez: N.