Filtruj terminy

Neurolog dziecięcy, Neurochirurg

Centrum Medyczne PRO-MED - Nafta
al. Armii Krajowej 64/13
05-200 Wołomin

Kompetencje Pani Doktor bez zarzutu.
Jako do nerwowej matki podejście super spokojnie wylumaczyla i pokazała jak stymulować dziecko.
Dała ogromna nadzieję na poprawę i trafiła od razu z diagnoza.
Leczenie od 3 miesiąca życia obecnie synek ma 27 miesięcy już chodzi i zaczyna mówić a miał to być beznadziejnym przypadek.
Ogromnie Dziękuję Pani Doktor za wyrozumiałość do trudnych rodziców chorych dzieci.
POLECAM w 100%
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Wacław Sowiński

Lekarz medycyny pracy, Neurolog

Wacław Sowiński Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Medycyny Rodzinnej
Kopernika 8
05-200 Wołomin

Pan doktor zbadał mnie kompleksowo, wytłumaczył możliwą przyczynę bólu głowy i dał skierowanie na TK. Byl uprzejmy i zainteresowany. Rzetelnie sprawdził wyniki badań, nie rozumiem złych opinii
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Rafał Koczorowski

Rehabilitant, Neurolog

Wołomin

Całe życie miałem problemy z kręgosłupem i byłem u wielu lekarzy, którzy zawsze odradzali operację i tak się męczyłem latami, zanim nie trafiłem do doktora Rafała Koczorowskiego, który poprowadził mnie na stół operacyjny, a później zadbał o system rehabilitacji. Przyznam, że po 40stce, czuję się teraz, jak nowo narodzony.
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Andrzej Dziubiński

Daszyńskiego 6
Wołomin

Najlepszy neurolog w Polsce. Jego podejście do pacjenta jest genialne. Świetnie umie wytłumaczyć pacjentowi czym jest dana choroba, jak się ją leczy oraz poświęca tyle czasu choremu ile potrzebuje.

lekarz Suren Bahdasaryan

SZZOZ Szpital Powiatowy w Wołominie
ulica Gdyńska 1/3
05-200 Wołomin

Miałem okazje przez kilka tygodni obserwować pracę Pana doktora Surena Bahdasaryana w Szpitalu Zachodnim w Grodzisku Mazowieckim. To co zaobserwowałem na pewno nie jest pocieszające dla jego ewentualnych pacjentów. Prawdopodobnie jest on skrupulatny w zabiegu trombektomii, który również wykonał u mojej mamy. Mama do końca była osobą przytomną i całkowicie świadomą, niestety udar był tak rozległy, że mama miała sparaliżowaną połowę ciała i wymagała świadomego prowadzenia pacjenta a przede wszystkim ...
Opinia dodana przez: Arkadiusz

lekarz Paweł Gogol

Wołomin

Prawie rok czasu męczyłam się z rwą kulszową. Dr Paweł Gogol był ostatnim lekarzem, do którego trafiłam. Podczas każdej wizyty był bardzo uprzejmy, wszystko dokładnie wyjaśniał, poświęcał dużo czasu. Lekarz z powołania !!
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Sławomir Gutowski

Szpital w Wołominie

05-200 Wołomin

Lekarz nie jest zainteresowany stanem pacjenta. Jest nieuprzejmy, wręcz arogancki. Najprawdopodobniej nie zna sie na swojej pracy- nie wzbudza zaufania i nie daje poczucia bezpieczeństwa swoim podopiecznym. Zdecydowanie odradzam!

lekarz Maciej Stankiewicz

Wołomin

Jest bardzo dobrym lekarzem. Zawsze było można przyjść. Zawsze pomógł, nigdy nikogo nie odrzucił gdy ktoś potrzebował pomocy. Polecam tego lekarza.

lekarz Magdalena Błaszczak-Szalak

Wołomin

Nie polecam nikomu ! Brak Profesjonalnego podejścia do pacjenta .Brak omówienia wyników badań. Czułem się jakby Dr przyjmowala mnie Za karę.

lekarz Wiesław Kowalewicz

Sasina 6