Filtruj terminy

Neurolog Wołomin

Daszyńskiego 6
Wołomin

Bardzo dobry ,solidny i konkretny lekarz!Godny zawsze polecenia.

Bardzo dobry ,solidny i konkretny lekarz!Godny zawsze polecenia.

Wołomin

Całe życie miałem problemy z kręgosłupem i byłem u wielu lekarzy, którzy zawsze odradzali operację i tak się męczyłem latami, zanim nie trafiłem do doktora Rafała Koczorowskiego, który poprowadził mnie na stół operacyjny, a później zadbał o system rehabilitacji. Przyznam, że po 40stce, czuję się teraz, jak nowo narodzony.

Opinia dodana przez: Marcin
Rehabilitant Wołomin lekarz Joanna Pęska

lekarz Joanna Pęska

Rehabilitant, Neurolog dziecięcy

Centrum Medyczne PRO-MED - Nafta
al. Armii Krajowej 64/13
05-200 Wołomin

Bardzo dobry lekarz, zna sie na rzeczy,wizyta konkretna i fachowa.Poza tym b mila, swietne podejscie do dzieci

Opinia dodana przez: ANNA

SZZOZ Szpital Powiatowy w Wołominie
ulica Gdyńska 1/3
05-200 Wołomin

Polecam zdecydowanie. Dobry specjalista, spokojny, zawsze uprzejmy. Jestem jego pacjentem od kilku lat i nigdy nie poczułem się ignorowany albo zbywany. Jego diagnozy są zawsze trafne.

Opinia dodana przez: Michał

lekarz Wacław Sowiński

Neurolog, Lekarz medycyny pracy

Wacław Sowiński Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Medycyny Rodzinnej
Kopernika 8
05-200 Wołomin

Pan doktor zbadał mnie kompleksowo, wytłumaczył możliwą przyczynę bólu głowy i dał skierowanie na TK. Byl uprzejmy i zainteresowany. Rzetelnie sprawdził wyniki badań, nie rozumiem złych opinii

Opinia dodana przez: Ewa

Szpital w Wołominie

05-200 Wołomin

Lekarz nie jest zainteresowany stanem pacjenta. Jest nieuprzejmy, wręcz arogancki. Najprawdopodobniej nie zna sie na swojej pracy- nie wzbudza zaufania i nie daje poczucia bezpieczeństwa swoim podopiecznym. Zdecydowanie odradzam!

Wołomin

Nie polecam nikomu ! Brak Profesjonalnego podejścia do pacjenta .Brak omówienia wyników badań. Czułem się jakby Dr przyjmowala mnie Za karę.

poradnia neurologiczna w szpitalu

Sasina 6