Filtruj terminy

Neurolog Zgorzelec

Augustyn Augustyn

Neurolog

Zgorzelec

Wiecie co? Jutro czyli 22 jadę do tego neurologa pierwszy raz gdyż zmienili mi mogą dotychczasową panią doktor na dr Augustyna. Jak będę po wizycie napiszę jak było jakie ma podejście do pacjenta i jego choroby.
Opinia dodana przez: Grażyna

lekarz Janusz Zabłocki

Neurolog, Psychiatra

Gabinet Neurologiczny
Batorego 16
59-900 Zgorzelec

Absolutnie nie polecam psychiatry. Bardzo nieprofesjonalne podejście do pacjenta,nie traktuje go z szacunkiem,wyśmiewa,kpi z problemów zdrowotnych. Gdy podzieliłam się z lekarzem informacją,że leki nie działają to usłyszałam odpowiedź "to przez to,że kobieta zmienną jest" i takie słowa na wizycie padały często. Z resztą wizyta sama w sobie strasznie droga.

lekarz Halina Głowacka

Internista, USG

Langiewicza 20 (Delta) lok. 9
59-900 Zgorzelec

Zdecydowanie stwierdzam,że jest to najgorszy lekarz rodzinny,który przyjmuje pacjentów w Wielospecjalistycznym Szpitalu -SP ZOZ w Zgorzelcu - Poradnia Lekarza Rodzinnego !
Podaje się za specjalistę chorób wewnętrznych i neurologa,a w rzeczywistości nie potrafi postawić trafnej diagnozy. Odradzam !!
Odmówiła wypisania antybiotyku, bo jak stwierdziła - NFZ jej zabronił! Kazała kupić sobie gripex i witaminę C !Nie rozpoznała choroby-zapalenia oskrzeli.Tylko dzięki drugiej Pani doktor z tej samej placówki lekarza rodzinnego,uniknąłem zapalenia ...

lekarz Halina Głowacka

Internista, Neurolog