lekarz Nina Kulińska-Szybist

Laryngolog dziecięcy

Kacper. Doktor Szybist to najlepszy lekarz z jakim się spotkałem.Teraz moja siostra chodzi do pani Szybist i prowadzi ją do zabiegu Trzeciego migdału.

Beznadziejna osoba.Widać pierwszeństwo mają u tej pani osoby,które chodzą do niej prywatnie.A osoby z zewnątrz czekają na korytarzu po cztery godziny.Dla mnie to skandal.Nie każdego stać na prywatne wizyty.

Po prostu lekarz z prawdziwego zdarzenia :)!!!! A wszystkim tym co piszą bzdury typu zła, okropna powiem tylko jedno, wiele zależy od lekarza ale wiele też od pacjentów, ogarnijcie się ludzie i zastanówcie co mówicie (piszecie). Ja jestem bardzo pozytywnie nastawiona do Pani doktor i poleca ją wszystkim !! Bo warto !

Miałem nieprzyjemność skorzystania z pomocy ww lekarza w USD Prokocim. Nie kwestionuję wiedzy... po prosu nie miałem możliwości się o niej przekonać. Totalna żenada. Psy lepiej są traktowane w "swoich przychodniach" - co prawda - odpłatnie. Przepisano kilka lekarstw na migdały. Kontrola już prywatnie. W drzwiach przywitanie "Po co Państwo tutaj przyszliście!?" Recepta wystawiona niepoprawnie - tj musiałem zapłacić 100% na pierwszy lek, a na 2 lek brak recepty (który jest wydawany na receptę...) I to ta służba walczy o prawa pacjenta - ha ha ha. P.S. Państwo którzy byli ...

Psy lepiej są traktowane w "swoich przychodniach" - co prawda - odpłatnie.

Przepisano kilka lekarstw na migdały. Kontrola już prywatnie.
W drzwiach przywitanie "Po co Państwo tutaj przyszliście!?"

I to ta służba walczy o prawa pacjenta - ha ha ha.

P.S. Państwo którzy byli z Panią doktor na nartach nie mieli problemu z obsługą.

Pani dr wyprowadziła dziecko z migdałka gardłowego i wysiekowego ucha środkowego bez antybiotyków juz trzy lata temu

Szczerze polecam tę lekarkę; za kompetencję i oddanie. Przy pierwszym podejściu może wydać się mało uprzejma ale szybko okazuje się , że do każdego przypadku podchodzi z całym zaangażowaniem, stara sie dokładnie sprawdzić, wytłumaczyć co się dzieje a nie przepisuje miliona nieprzydatnych leków. Bardzo konkretna i bezpośrednia. Polecam.

"Pani doktor" nieuprzejma, nie ma czasu dla pacjenta, jej komentarze są poniżej jakiegokolwiek poziomu kultury osobistej. Do człowieka podchodzi w sposób bardzo protekcjonalny i absolutnie nikomu nie polecam wizyty u tej "lekarki".

Pani Szybist to kobieta-doktor-anioł jestesmy wdzieczni losowi że trafiliśmy na nią , jej osobowość i kompetencje nie podlegaja dyskusji ,tylko dzięki niej przetrwaliśmy te trudne chwile niepewnosci w oczekiwaniu na wyniki naszego skarba .

Jak najbardziej polecam Panią Doktor byliśmy u niej już na 2 wizytach z 3 miesięcznym maluchem,wiele rzeczy nam wytłumaczyła jestem bardzo zadowolona.Następna wizyta za pół roku

Niestety Pani doktor jest bardzo zajęta i czasem zdażają jej się nieuprzejmości. Sama jednak bardzo lubię Panią doktor i tylko żałuję że terminy są długie. Jeśli chodzi o leczenie myslę że jest bardzo dobrym lekarzem i mam do Niej pełne zaufanie.