lekarz Norbert Kwaśniewski

2,7

Trafiłam do Doktora Kwaśniewskiego ze skręconą kostką. Jestem bardzo zadowolona z wizyty, konsultacji, przeprowadzonego badania i zaleceń. Doktor kompetentny, ma kompleksowe spojrzenie na pacjenta, bardzo myślący. Owszem, odważna szczerość, ironia i poczucie humoru nie każdemu mogą odpowiadać, ale mi akurat to pasuje. Jest na liście moich ulubionych, najlepszych lekarzy.

Lekarz niemiły i opryskliwy. Podczas badania kontuzjowanej nogi wykazał się brakiem szacunku i przede wszystkim wyczucia, co gdyby nie zwrócenie uwagi, mogło zakończyć się pogłębieniem urazu. Po co wykonywać ten zawód, gdy jest się tak wrogo nastawionym do pacjentów? Lepiej omijać szerokim łukiem, widać zasada "przede wszystkim nie szkodzić" nie została przez tego "lekarza" dostatecznie opanowana.

Lekarz bardzo nieuprzejmy, zwracający sie w sposob chamski do pacjeta oraz pielęgniarki podczas zakładania opatrunku, wrazenie standardu usługi z innej epoki "z łaską". Brak udzielenia rzetelnej informacji dotyczacych podejmowanych działań i urazu. Opryskliwość i zachowanie tego lekarza zdecydowanie nie na miejscu. Jeśli masz wybór, nie polecam.