lekarz Norbert Szymoniak

Beznadziejny lekarz, nie potrafi pomóc tylko patrzy na to aby jak najszybciej pozbyć się pacjenta Nie polecam

Nie polecam

Może i dobry specjalista, nie wiem, bo niestety nie miałam okazji się przekonać. Na pewno dobry urzędnik, tak jak cala recepcja w Medicover Poznań Malta. Przyjechałam z chorym rocznym dzieckiem. Z pośpiechu zapomniałam portfela. Spóźniona bylam 5 minut, pani w recepcji powiedziała, ze niestety nie moze potwierdzić mojej wizyty, gdyż nie mam dowodu i jest jiz po czasie. Jedynym rozwiązaniem jest umówienie kolejnej wizyty (na za 2h) i potwierdzenie te wizyty samodzielnie przez stojące w przychodni urządzenie. Tal też zrobiłam, z malutkim, chorym dzieckiem (roczek) czekałam z nadzieją, ze pan doktor przyjmie nas moze wcześniej. Niestety nie. Po 2 h weszłam i usłyszałam, ze niestety jesli nie mam dowodu osobistego nie moze zbadać mojego dziecka (choć wszystkie dokumenty dziecka miałam). Zostalam wyproszona z gabinetu z prośbą o założenie profilu na mObywatel i wtedy bedzie mozliwa wizyta. Niestety profilu założyć nie mogłam, bo nie pamiętałam nr NIK mojego banku. Wiadomo, stres, drugie dziecko czekające w szkole do odbioru :-( Płakałam na korytarzu, prosiłam zeby obsluga jakos zaradzila. Przecież nie moze być tal, ze lekarz staje sie służbistą, a zapomina o przysiędze Hipokratesa. Historia skonczyla sie tak, ze z dzieckiem wrócalam o domu kilkanaście kilometrów w korkach, bez udzielonej pomocy medycznej. Bardzo przykre. Bardzo. Tym bardziej, ze Medicover to placowka prywatna. P. Doktor dostaje z mojej kieszeni zapłatę za świadczenie...

Bardzo profesjonalne i życzliwe podejście do pacjenta. Doktor z troską podchodzi do każdego przypadku, skrupulatnie przeprowadzając wywiad a następnie dokładnie badajac małego pacjenta. Czuję się bezpiecznie, mając pod opieką Pana Doktora trójkę moich dzieci. To bardzo dobry specjalista.

Uprzejmy pediatra, wszystko wytłumaczy i dokładnie bada małych pacjentów. Sprawia wrażenie dobrego i kompetentnego specjalisty.