Lekarze Swarzędz

dr n. med. Jacek Waligóra

Chirurg ogólny

62-020 Swarzędz

Jestem wdzięczna Panu doktorowi Jackowi Waligórze za znakomicie przeprowadzoną operację usunięcia tarczycy. Blizna niewielka, ładnie się goi, żadnych powikłań. Pan doktor przy pierwszym kontakcie precyzyjnie wyjaśnił na czym polega operacja, przedstawił wszystkie ryzyka, nie bagatelizował zabiegu. Jest w kontakcie z pacjentem rzeczowy a przy tym uprzejmy. 2 tygodnie po operacji spotkany przypadkiem na oddziale spokojnie wyjaśnia wyniki badania histopatologicznego, osobiście instruuje jak masować bliznę, nie irytuje się, że były pacjent ...
Opinia dodana przez: Grażyna Cidyło

dr n. med. Robert Matuszewski

Chirurg ogólny, Traumatolog

62-020 Swarzędz

Super lekarz. Pomógł mi z kolanem. Po kilku latach bólu i w sumie 5 wizytah u dra kolano w końcu mnie nie boli. Inni naciąglai mnie na artroskopię (za 3.000!!! w "klinice" dla sportowców w Poznaniu...) albo endoprotezę i 6 mcy niechodzenia.

U dra Matuszewskiego 5 wizyt, pierwsza 100zł, potem 3 za 200 zł (zastrzyki) i potem znowu 100zł i od kilku miesięcy jest wszystko super!!! Polecam!!1
Opinia dodana przez: Grzegorz72
Swarzędz Ginekolog położnik dr hab. n. med. Marcin Mardas

dr hab. n. med. Marcin Mardas

NZOZ Specjalistyczne Centrum Medyczne Pro Femina
Cieszkowskiego 37C
62-020 Swarzędz

Wysoki profesjonalizm i kultura. Wyjątkowe podejście do starszej osoby. I to nie w prywatnym gabinecie. Można całkowicie zaufać temu lekarzowi.
Opinia dodana przez: Marlena

lekarz Katarzyna Lorenc-Matuszewska

dr n. med. Mariusz Wróblewski

Kowalska 12
Swarzędz

Na Doktora Wróblewskiego trafiłam przez przypadek na izbie przyjęć przy ul.Polnej. Niezwykle uprzejmy, wzbudzający zaufanie lekarz, wykazujący troskę o pacjentkę. Podczas kolejnej wizyty, a także pobytu w szpitalu, czułam się zaopiekowana i spokojna o przebieg zabiegu. Kompetentny, opanowany, cierpliwy, zdecydowanie najlepszy lekarz, na jakiego do tej pory trafiłam, do którego będę wracać i którego z serca polecam.

dr n. med. Ryszard Stangierski

Internista, Endokrynolog

62-020 Swarzędz

Serdecznie polecam tego lekarza. Byłam na wizycie u Pana doktora kilka tygodni temu, była to moja druga wizyta u endokrynologa. Po poprzednich przejściach u innego lekarza i wielkim strachem nic już nie zostało. Doktor dokładnie zrobił usg, dodatkowo dał skierowanie na kolejne badania krwi i przeprowadził wywiad lekarski. Dodatkowo był bardzo sympatyczny i miły i przede wszystkim tłumaczył wszystko po kolei. Każdemu życzę trafiania na takich specjalistów! Jedynym mankamentem jest ...

dr n. med. Jadwiga Babiak

Ortodonta

Przychodnia ARCANUS
inna Kościuszkowców 33 F
62-020 Swarzędz

Moja ocena dotyczy głównie córki p. Babiak, ówczesnej studentki, która uczyła się u boku mamy i na moje nieszczęście została moim lekarzem . Nie polecam jej, gdyż jest bardzo niemiła, jak również tej przychodni, ze względu na b. wysokie koszty leczenia. Koszt wizyty jest nie duży, bo ok. 40 zł, ale trzeba zapłacić na każdy materiał wykorzystany podczas wizyty monitorującej, co wychodzi średnio 200-260zł, czasem więcej, czasem mniej. Moja koleżanka ...

dr hab. n. med. Ryszard Waśko

Internista, Endokrynolog

os. Czwartaków 24h
62-020 Swarzędz

Miałam do czynienia z 5 endokrynologami i wizyty u doktora wspominam najlepiej. Nie patrzy tylko na wyniki, ale również na samopoczucie pacjenta. Na moje wszystkie pytania zawsze odpowiada rzeczowo i szczerze. Fakt, że nie robi usg. No cóż, przynajmniej nie udaje, że zna się na wszystkim.
Opinia dodana przez: Dori

mgr Klaudia Mikołajczak

Dietetyk dziecięcy, Dietetyk

62-020 Swarzędz

Podejście Pani Klaudii cechuje pełen profesjonalizm. Podczas wizyty dokładnie przeprowadziła ze mną wywiad żywieniowy i otrzymałem dokładnie taką dietę jaką zawsze chciałem mieć. Wszystkie posiłki są bardzo smaczne i w pełni zaspakajają głód. W przypadku jakichkolwiek pytań nie ma problemu z kontaktem mailowym jak i telefonicznym.
Opinia dodana przez: lewek

dr n. med. Jarosław Szydłowski

Laryngolog dziecięcy

ul. Spokojna 10 Swarzędz
Swarzędz

Profesjonalne podejście, niesamowita cierpliwość w stosunku do dzieci. Diagnoza zawsze trafna i oparta na faktach a nie na domysłach. Polecam wszystkim !!
Opinia dodana przez: Grzegorz