Filtruj terminy

Okulista Bochnia

ulica Różana 9
32-700 Bochnia

1,5 tygodnia temu, będąc poza miejscem zamieszkania zostałam uderzona kijem w otwarte oko. Ból byl tak silny, że nie mogłam otworzyć obu oczu. Dodam, że była sobota, ja przebywałam 200 km od domu, nie zostałam przyjęta przez szpitale w Brzesku oraz Tarnowie z powodu braku okulistów. Moi gospodarze znaleźli p. doktora, który zgodził się mnie przyjąć w sobotę o 17:00 w swoim gabinecie w Bochni (akurat wyjeżdżał z żoną na weekend - zaczekał). Przychodnia dysponuje doskonałym sprzętem. Ale przede wszystkim dzięki podejściu lekarza, trafnej diagnozie i delikatności zniknął mój paniczny lęk przed okulistami (nie przesadzam, sam pan dr był w szoku, że można się tak bać okulistów). Zdecydowanie polecam!

Opinia dodana przez: Alina

Bardzo uprzejma Pani Doktor godna polecenia i bardzo miłe podeście do pacjenta polecam jestem zadowolona z wizyty

Opinia dodana przez: Paciętka

Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej
Podgórca 17
32-700 Bochnia

Pani doktor jest mądra, inteligentna. Dokładnie tłumaczy choroby i odpowiada na wszystkie pytania. Bardzo dobrze leczy. Gorąco polecam. To lekarz godny zaufania.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Panaceum" Spółka Jawna
Biała 21