Filtruj terminy

lekarz Kazimiera Kućko

NSZOZ " Uśmiech"
ul. Karola Marcinkowskiego 90
66-400 Gorzów Wielkopolski

Nie mam zastrzeżeń omówiła wyjaśniła poprowadziła mego synka od a do z i dalej prowadzi znajdzie zawsze czas
Opinia dodana przez: ojciec

Franciszek Weryszko

Gorzów Wielkopolski

Nie polecam Pana Weryszko

Jest człowiekiem pazernym,cwaniakowaty,niemiły i brakuje mu szacunku do drugiego człowieka. Nazwałabym go tylko specjalistą od zaćm ale jeżeli chodzi o inne poważniejsze przypadki oka to jest zupełnie pusty. Wybiera metode leczenia w ciemno (uda sie lub sie nie uda) .Nie zalezy mu na ratowaniu wzroku pacjenta, zalezy mu tylko na grubosci portfela. Nie potrafi leczyc problemów zwiazanych ze wzrokiem, co gorsza podejmuje sie leczenia gdzie ...

lekarz Izabela Raginia

66-400 Gorzów Wielkopolski

Bardzo uprzejma Pani Doktor, kompleksowe badanie, świetnie dobrane soczewki cylindryczne, o co wcale nie jest tak łatwo w astygmatyzmie jak doświadczenie mi pokazało. Serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: BS

lekarz Marzena Zaskórska

Okulista, Okulista dziecięcy

Gabinet Okulistyczny

66-400 Gorzów Wielkopolski

Jeszcze nigdy nie spotkałam się z taką uprzejmością na wizycie u lekarza, takim zainteresowaniem pacjentem, kulturą. Gdyby wszyscy lekarze byli zainteresowani tym, co dolega drugiemu człowiekowi to świat byłby inny. Pełen szacunek i z czystą przyjemnością i radością polecam wszystkim dobrego lekarza-człowieka.

lekarz Barbara Mazur

66-400 Gorzów Wielkopolski

Poszlam na wizyte prywatna, proszac o ustalenie mocy soczewek kontaktowych i okularow. Dostalam jakas masc, o ktorej w aptece nikt nie slyszal, a pani doktor powiedziala, ze nie da rady ustalic podczas jednej wizyty danych, o ktore prosilam, koniecznie chciala mi sprzedac soczewki firmy, z ktora wspolpracuje ona sama, odradzajac mi wszystkie inne soczewki. Odczuwalne bylo, ze chciala mnie umowic na kolejna wizyte, zeby skasowac kolejna oplate - nie otrzymalam ...

lekarz Maria Sługocka

66-400 Gorzów Wielkopolski

Pani doktor jest przemiła wysłucha pacjenta i pomoze. Naprawde oby wszyscy lekarze byli tacy! szczerze polecam

lekarz Andrzej Mikołajewicz

66-400 Gorzów Wielkopolski

Miła i fachowa obsługa. Lekarz kompetentny, który wie co robi i tłumaczy pacjentowi w prosty sposób co i jak należy robić.

lekarz Karol Korżel

Okulista

Okulistyczne Centrum Chirurgii NZOZ Korżel Poradnia Okulistyczna i Leczenia Jaskry
Plac Jana Pawła II 74AB
66-400 Gorzów Wielkopolski

Super człowiek podejście do pacjęta wspaniałe nie olewające jak niektórzy lekarze.Bardzo dobry fachowiec w swojej dziedzinie czyli chirurgi okulistycznej szczególnie w leczeniu zaćmy i korekcji widzenia.Bardzo polecam.!!!
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Grażyna Szczepaniak