Filtruj terminy

Okulista Jelenia Góra

lekarz Małgorzata Markiewicz

1 Maja 15/17 lok. 4
58-506 Jelenia Góra

Miła, uprzejma, cierpliwa po prostu lekarz godny polecenia. Pani doktor, gdy do niej poszłam przeprowadziła bardzo dokładnie badania, i okulary dobrała ze starannością, nie jak poprzedni okulista u jakiego byłam szkiełka dał mi na hybił trafił. Pani doktor zna się na rzeczy. Polecam się wybrać do Pani Markiewicz.
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Piotr Kirillovski

Podgórze 17
58-560 Jelenia Góra

Wczoraj byliśmy z naszą 1,5 roczną córcią u tego lekarza. Gdyż wiele osób jak również lekarze pediatrzy sugerowali abyśmy zbadali oczko gdyż ucieka. Dzwoniliśmy do kilku okulistów ale nie chcieli przyjąć tak małego dziecka aż usłyszeliśmy bardzo dobre opinie o tym lekarzu a potem też nasza pediatra też go poleciła. Bardzo fachowo zajęli się naszą córcią (on lekarz i jego żona pielęgniarka)lekarz obejrzał i powiedział aby pielęgniarka zakropiła oczko gdyż ...

dr n. med. Izabella Barczyk

Słowackiego 12
58-500 Jelenia Góra

Siedzialam u Pani Doktor prawie 2 godziny. Wszystko bylo wazne aby postawic prawidlowa diagnoze. Czulam ze jestem wazna, ze nie chodzi o kase tylko zdrowie pacjenta. Prawdziwy lekarz z powolania
Opinia dodana przez: Aga

lekarz Dorota Wosiak

Muzealna 9a/6
58-500 Jelenia Góra

Kompetentna lekarka,przesympatyczna i nigdy nie odmawia pomocy(lecze sie juz prawie 20 lat)

lekarz Zofia Karp

Kiepury 1 lok. 65
58-506 Jelenia Góra

Pani doktor wspaniała! Miła, ciepła i przyjemna osoba. Na prawdę polecam, jak dla mnie najlepszy okulista w J. Górze.

lekarz Renata Makuc

Okulista, Okulista dziecięcy

Podgórze 46
58-500 Jelenia Góra

Leczyłam krótko corkę u p.Doktor, ale była to dobrze przeprowadzona wizyta. Szkoda, że p.Doktor już nie prowadzi praktyki;-((

lekarz Ewa Czerwińska-Kisiel

Krótka 23
58-500 Jelenia Góra

Zapewniam,że jest to zasłużona opinia potwierdzona wieloletnim doświadczeniem.Dla mnie jedyny ratunek i skuteczna pomoc.

lekarz Danuta Węgrzynowska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medyk
Kochanowskiego 5A
58-500 Jelenia Góra

Lekarz godny zaufania. Dokładnie bada, dużo czasu poświęca pacjentowi. Córka miała operację i pani doktór zawsze znalazła dla mnie czas aby przekazać mi informacje na temat leczenia. Polecam.

lekarz Agnieszka Piekarska

Szkolna 8/9/7
58-500 Jelenia Góra

lekarz okulista godny polecenia. Pani doktor podchodzi bardzo poważnie do wykonywania swoich obowiązków. W Jeleniej Górze chyba najlepszy okulista.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Adam Młodkowski

Sudecka 14
58-500 Jelenia Góra

Świetny lekarz, obszernie tłumaczy każdą kwestię i wyczerpująco odpowiada na każde pytanie. Indywidualnie podchodzi do pacjenta. Poza tym bardzo uprzejmy. Polecam każdemu.
Opinia dodana przez: Kamila

Okuliści w Jeleniej Górze