Filtruj terminy

Okulista Legionowo

Stomatologia "JOLMED" Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Krasińskiego 70
05-120 Legionowo

Profesjonalne podejscie do pacjenta.Bardzo zyczliwa i uprzejma.Cierpliwie tlumaczy i wyjasnia wszelkie watpliwosci .Lekarz godny polecenia!
Opinia dodana przez: Grazyna

05-120 Legionowo

Super optyk. Serdecznie polecam! Świetny salon, wspaniali współpracownicy . Jedyny optyk z jakiego korzystam, nie żałuję!
Opinia dodana przez: Piotr

05-120 Legionowo

wspaniały lekarz i jeszcze wspanialszy człowiek jakiego spotkałam dziś na swojej drodze do teraz jestem pod ogromnym wrażeniem życzliwości i wyrozumiałości PANI DOKTOR jeszcze raz dziękuję Mariola

Legionowo

Najlepszy lekarz okulista jakiego spotkałam. Odwiedziłam wielu specjalistów ale dr Jakubowski nie ma sobie równych. Na zwykłej wizycie kontrolnej wykonuje szereg badań, o których inni lekarze nawet nie wspomną. Dodatkowo muszę wspomnieć o cudownym podejściu do pacjenta. Jestem wierna Panu doktorowi od lat.

05-120 Legionowo

Nie polecam - pacjent to zło konieczne - nie odezwała się do mnie przez całą płatną wizytę poza "proszę" na koniec (podając druczek z wynikiem badania).
Pani dr Renata Hempel-Pasławska jest jednym z najlepszych okulistów na jakich trafiłam. Wykonuje wszystkie potrzebne, a nawet dodatkowe badania, szybko stawia diagnozę i udziela niezbędnych informacji dotyczących ewentualnego leczenie, a wizyta przy tym przebiega w bardzo dobrej atmosferze. To co bardzo mi sie spodobało to natychmiastowe pytanie o wszelkie alergie bądź choroby, żebym mogła odpowiednio dostosować sposób lecznia. Jestem po pierwszej wizycie u Pani dr i z pewnością w razie ...

NZOZ "MEDIQ"
Piłsudzkiego 20