Filtruj terminy

Okulista dziecięcy, Okulista

Gabinet Okulistyczny
ul.Burskiego 2/26
10-686 Olsztyn

Jeśli chodzi o dr Jasek to przez 3 lata regularnie chodzilismy do niej na prywatne wizyty na Jarotach. Nie wiem czy z czystym sercem poleciłabym ją jako bardzo dobrego lekarza... na pewno z całą pewnością mogę potwierdzić, że jest bardzo dobrym specjalista i zdiagnozowała prawidłowo wadę jednooczności mojego synka... jednakże to co mam jej do zarzucenia to zbyt duża opieszałość i złe podejście do przekazania swoich zaleceń Pani dr nigdy ...

lekarz Monika Rymkiewicz

Okulista dziecięcy, Okulista

OFTALMIKA
Janowicza 3 B, Olsztyn
10-691 Dajtki, Olsztyn

Bardzo polecam Panią Doktor! Cała moja rodzina od lat leczy się u Pani Doktor, znajomi również ( bo wszystkim polecam)i wszyscy są zadowoleni.
Jest cudownym lekarzem, przemiłym, a przede wszystkim bardzo kompetentnym. Ma super sprzęt w swoim gabinecie, nie muszę więc na dodatkowe badania np. OCT , chodzić do innych gabinetów, czy do szpitala.
Opinia dodana przez: Wojtek

lekarz Janusz Pieczyński

Salony Optyczno-Okulistyczne Premium
Dąbrowszczaków 39
10-512 Dajtki, Olsztyn

Od wielu lat miałam kontakt z wieloma okulistami, często badajac wzrok, systematycznie zmieniajac szkla do okularów itp.
Wówczas zwykle badania trwały chwile, bez wywiadu itp., nikt raczej nie słuchał tego co mnie niepokoi, nikt nie "zatrzymał się" przy tym co mowię, wypisywano tylko kolejna recepte na nowe szkla i tyle .....a ja sądziłam, że tak być musi
DOPIERO Pan Doktor J. Pieczynski po raz pierwszy (kiedy trafiłam do niego) ...

lekarz Krzysztof Pomocki

vision express

Dajtki, Olsztyn

Uprzejmy, poświęcił mi wystarczająco dużo czasu, nie spieszył się i badał wzrok cierpliwie i dokładnie. Odpowiadał na wszystkie pytania i sam ze swojej strony starał się powiedzieć jak najwięcej. W moim przypadku wyszłam z gabinetu zadowolona

lekarz Grażyna Soćko-Wojciechowska

Mrongowiusza 7
10-536 Dajtki, Olsztyn

od wielu lat Pani doktor opiekuje się moimi oczami również moją mamę leczy.Opieka na bardzo wysokim poziomie i nie wyobrażam sobie zmiany lekarza.Pozdrawiamy i życzymy dalszych sukcesów
Opinia dodana przez: franciszek

lekarz Katarzyna Śledź

Gebinet
ul. Kościuszki 92/9U
Olsztyn

Bardzo się cieszę,że trafiłam do Pani Śledź.Z czystym sumieniem mogę polecić tą specjalistkę:dokładna,kompetentna,uprzejma,poświęca sporo czasu swoim pacjentom;)
Opinia dodana przez: Monika

dr hab. n. med. Edward Lenkiewicz

Okulista

Specjalistyczny Ośrodek Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu PZG
Partyzantów 74
10-525 Olsztyn

WSPANIAłY CZłOWIEK(***)badał naszego 3 miesięcznego synka. Fachmistrz w każdym wymiarze a przy tym skromny, rzeczowy człowiek który na ulicy potrafił uśmiechem i ciepłym słowem dodać otuchy. BEDZIE NAM PANA, PANIE PROFESORZE "PO SASIEDZKU" I NIE TYLKO BRAKOWALO.

dr n. med. Maria Dowgird

Dąbrowszczaków 26 lok. 2
10-540 Dajtki, Olsztyn

Moim zdaniem bardzo dobry lekarz. Jedyna wada to fakt, że nie bardzo tłumaczy chorobę.

lekarz Danuta Hajdukiewicz-Onoszko

Warmińska 17
10-544 Dajtki, Olsztyn

Bardzo miła i kompetentna okulistka. Podchodzi do każdego pacjenta bardzo rzeczowo. Szczegółowo sprawdza wszystko.

lekarz Andrzej Zalewski

Dajtki, Olsztyn

Lekarz extra,ma poczucie humoru,kompleksowo i profesjonalnie podchodzi do pacjenta.Polecam

Okuliści w Olsztynie