Okulista Proszowice

Filia Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej "REVITA"
Mikołaja Kopernika 34
32-100 Proszowice

Lekarz świetny, cierpliwy,kompetentny, tryska w prost pozytywną energią, bada bardzo (jak żaden inny) dokładnie i wszystko wyjaśnia w czym tkwi problem.

ulica Krakowska 23
32-100 Proszowice

Pani doktor jest osobą, bardzo nie miłą, zgłosiłam się na wyznaczony termin na NFZ, na który czekałam kilka miesięcy. Przybywając na wizytę, czekając od godz 8 do godz 12 w kolejce do Pani doktór,pani doktór wyszła i oznajmiła iż mnie nie przyjmie bo ma dużo pacjentów. Liczą się dla Pani doktór tylko pieniądze. Idąc prywatnie do Pani doktór zastaniecie państwo całką inna osobę, miła, ciepła i dobrą.
Bardzo nie ...

Bardzo nie przyjemna! NIE POLECAM!!

Opinia dodana przez: Katarzyna

ul. Krakowska 27