Filtruj terminy

Okulista Stalowa Wola

Alicja Ulewicz

Stalowa Wola

Niedawno przeszedłem operację oka. Pani dr Alicja Ulewicz jest wybitnym fachowcem wspaniałym człowiekiem.Podczas operacji rozmawia z pacjentami podnosząc ich na duchu. Zawsze znalazła czas żeby choć parę słów zamienić z pacjentami którzy non stop oprócz wizyt zatrzymywali Ją na korytarzu. Reasumując nie potrzeba jechać do Rzeszowa bo w Stalowej Woli jej wszystko na najwyższym poziomie.
Gorąco polecam

lekarz Piotr Piłat

gen.Okulickiego 56b lok.314
gen. Okulickiego 56b lok. 314
37-450 Stalowa Wola

NAJGORSZY LEKARZ z jakim do tej pory miałam do czynienia. Może prywatnie ma inne podejście ale na NFZ masakra. Tak czy siak nic takiego zachowania nie usprawiedliwia -> Wizyta trwala moze 5 minut. Doslownie wyrzucil mnie z gabinetu bo mu sie "nie chcialo". Mimo, iz badanie nie wykazalo pogorszenia wady to jednak nie wykazal zadnych checi wyjasnienia problemu. Stwierdzilz ze "nie ma na to czasu" i go to "nie obchodzi". ...

lekarz Anna Paszkiewicz

37-450 Stalowa Wola

pani Paszkiewicz jest najlepszą okulistką w Stalowej Woli, bardzo miła, skutecznie leczy choroby oczu i nie bierze dużo za wizytę, a wizyta kontrolna jest zawsze bezpłatna.

lekarz Elwira Piłat

gen.Okulickiego 56b lok.314
gen. Okulickiego 56b lok. 314
37-450 Stalowa Wola

Bardzo dokładna, kompetentna Pani Doktor, rewelacyjne podejście do dzieci, spokojnie zbada, wytłumaczy, poświęca dużo czasu na badania. Serdecznie polecam !
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Barbara Stryjecka

Okulista

NZOZ Laboratorium Analityczne "PROBE"
al. Jana Pawła II 2 F
37-450 Stalowa Wola

Jestem bardzo zadowolona, z podejścia lekarza do chorego. Bardzo dobra diagnoza i leczenie:):):) Miałam mieszane uczucia co do Doktor, czytając inne komentarze, ale przekonałam się osobiście. Super lekarz i bardzo wesoła:)
Opinia dodana przez: Julita

lekarz Alicja Zybura-Jurek

37-450 Stalowa Wola

Najlepsza okulistka jaką znam. Dzięki niej mam moje upragnione soczewki... a mialam z nimi troche kłopotów. Serdecznie wszystkim polecam. Bardzo sypatyczna osoba.

lekarz Marta Winiarska

37-450 Stalowa Wola

Pani doktor to wpaniały lekarz i człowiek.Bardzo skrupulatnie bada,uważnie słucha,szanuje pacjenta, zalecone leczenie zawsze jest skuteczne .Polecam wszystkim

lekarz Małgorzata Stec

Okulista

NZOZ Laboratorium Analityczne "PROBE"
al. Jana Pawła II 2 F

lekarz Wanda Złomańczuk-Brodziak