Okulista Wejherowo

Ogrody Nanickie 18
84-200 Wejherowo

Bardzo dobry lekarz :)polecam profesjonalne podejscie do malych dzieci:)

Bardzo dobry lekarz :)polecam profesjonalne podejscie do malych dzieci:)

Krofeya 45
84-200 Wejherowo

super pani doktor bardzo sympatyczna podejście do dzieci super bardzo polecam naprawdę

Punkt pobrań materiałów do badań
Rzeźnicka 1a/3
84-200 Wejherowo

pani Doktor zapewniła mi opieke na prawdziwym europejskim poziomie, mieszkałem kilka lat za granica i nie spodziewałem się że w Polsce można się spotkać z tak miłą i profesjonalną opieką medyczną

Kusocińskiego 1 lok. 19
84-200 Wejherowo

Siedem straconych lat. Straconych tylko dlatego, że pomimo iż słyszałam dobre opinie o Pani Barbarze, nie zadałam sobie trudu aby skonsultować się z lekarzem takiej klasy jak Pani doktor Szafran. Jest to osoba godna polecenia z wielu względów. Najważniejsze to jest to, że jest osobą wyspecjalizowana w swojej dziedzinie i CHĘTNĄ Z CAŁEGO SERCA aby pomóc swoim pacjentom. Nie słodzę. Wystarczyła jedna wizyta aby pani doktor powiedziała mi, iż moją przypadłość, z którą borykam się od wielu lat (chroniczne zapalenie nadtwardówki obu oczu) można zdiagnozować - można dojść przyczyny. I choć jest to sprawa praktycznie na pograniczu porażki ( ciężko znaleźć źródło wywołujące zapalenie) Pani doktor wyciągnęła pomocną dłoń w stronę takiego laika jak ja. Dlatego też polecam odwiedzanie takiej profesjonalistki, bo szkoda czasu i zdrowia na poszukiwania dobrego lekarza. Potwierdzając powyższe słowa, podpisuję się prawdziwym imieniem i nazwiskiem: AGNIESZKA KOZŁOWSKA. Dziękuję Pani :)

CENTRUM TERAPII KRÓTKOTERMINOWEJ
J. III Sobieskiego 227, pok.37
84-200 Wejherowo

Dzieki Pani Krystynie dzisiaj widze .Mialam wtedy 22 lata widzialam mala mgielke na oku i udalam sie do lekarza w Redzie ktory mnie leczyl kroplami na rozszerzenie zrenic jak juz nie dawal rady to wyslal mnie do szpitala gdzie dozylnie dostawalam sterydy ale pech ze to byl koniec roku i ordynator poinformowal mnie ze na moje schorzenie powinnam u nich byc 3-tygodnie a bylam tylko tydzien i sam mi powiedzial ze koniec roku to brak pieniedzy i musza mnie wypisac .Wrocilam do lekarza ktory mnie leczyl od poczatku i uslyszalam z jego ust ze juz mi stan zapalny wyleczyl i juz jest wszystko dobrze , ja mu dopowiedzialam ze nic nie widze mam czarne plywajace plamy w oku, a on mi na to ze to juz tak zostanie . Nie pogodzilam sie z tym i trafilam do Pani Krystyny jak mnie zobaczyla to usiadla .Pamietam jej slowa Boze kto ci to zrobil?Patrzala mi w oczy dlugo i zadawala pytania i non stop powtarzala gdzie jest przyczyna? po pewnej chwili powiedzialam jej ze leczylam zeby po czym szybko wyslala mnie do stomatologa na przeswietlenie panoramiczne i znalezli ze zeby 2 i 3 sa zaklejone i w srodku sie zbirala roba ktora nie miala jak wyjsc wiec poszla w oczy kanalami(a wiadomo ze od 3 mogna nam zachorowac oczka)rozwiercili mi zeby ropa wyszla Pani Krystyna szybko zadzialala z leczeniem .Niestety przez zle poczatokowe leczenie starcilam duzo wzroku ale dziekuje Pani Krystynie ze wogole widze mialalm kiedys -0,5 dzisiaj -0,7 oderwaly mi sie blonki w oku ktore kazdego dnia moga zerwac mi sietkowke ,fakt moglam miec na to operacje ale 50% ze sie uda .Minelo juz 6 lat a ja dzieki Pani Krystynie widze i nie znam slow jakie moglyby odzwiercielic moje podziekowania.

dr Witold Kokot

Okulista dziecięcy, Okulista

Wejherowo

Nie polecam tego lekarza.Jest nie miły.Byłam z dzieckiem i stwierdziło że ten Pan nie powinien przyjmować dzieci.Nie wysłuchał nawet co rodzic ma do powiedzenia pomimo że dziecko od 4 miesięcy jest chore i nie uczęszcza do szkoły.Ma wirusa i przyczyn może być wiele jeżeli chodzi o ten problem z którym zwróciliśmy się do tego specjalisty.Poczuliśmy się w gabinecie jak intruzi.Oczywiście byliśmy państwowo.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "OCULUS"
św. Jana 7c/39
84-200 Wejherowo

najbardziej nieuprzyejmy lekarz z jakim mialam kiedykolwiek do czynienia. nie otrzymalam ani diagnozy ani nawet sugestii co moze mi dolegac. nawet krople do oczu kazano mi wybrac wedle wlasnego uznania ('bo tyle ich teraz na rynku'). na zakonczenie wizyty zasugerowano aby nastepnym razem przyjsc prywatnie. innymi słowy nalezy dać 100zł by otrzymac normalne traktowanie. SKANDAL

Punkt pobrań materiałów do badań
Rzeźnicka 1a/3