Filtruj terminy

dr n. med. Krystyna Jochan

Tarnopolska 74
41-807 Zabrze

Witam,
chciałabym tylko potwiedzic to, co piszą wszystkie osoby z pozytywną opinią na temat dr Jochan.
To jeden z naprawdę nielicznych lekarzy z powołania; do tego przemiły,przesympatyczny człowiek, który juz przy pierwszej wizycie sprawia, że czujesz się wyjątkowo; jakbyś był jednym jedynym pacjentem Pani Doktor.Miałąm ogromny problem, od kilku lat nic nie widzę na jedno oko z powodu ucisku guza oczodołu na nerw wzrokowy;z tym się nawet jakos pogodziłam. Niestety ...
Opinia dodana przez: Karina

lekarz Katarzyna Rataj-Pajak

Studio Optik 7 b
3-go Maja 7b
41-800 Zabrze

Pani doktor miala przyjac mojego syna w okoklinik w Chrzanowie. Oczywiście kasa zainkasowana od razu na cenniku 130 policzyla 150.. czekanie 2h po zwróceniu uwagi dlaczego wchodza ludzie ktorzy mieli termin godzine po nas Pani doktor zachowala sie bardzo niekompetentnie. Wydzierala sie jak obłąkana... nie polecam . Z wizyty zrezygnowałam nie chciałabym aby ktos tak wulgarny oglądał moje dziecko.
Opinia dodana przez: Michalina

lekarz Ewa Gabryś

1 Maja 18
41-800 Zabrze

Pani doktor bardzo specyficzna. Nie dopuszcza do głosu pacjenta wszystko wie najlepiej. Pacjenta traktuje bardzo lekceważąco. Ogólnie nie polecam.

Halina Bajorek

Sienkiewicza 28 lok. 76
41-800 Zabrze

Wspaniała okulistka-profesjonalistka. Zajęła się kompleksowo problemem ze wzrokiem. Jest bardzo empatyczna. Polecam panią doktor Halinę Bajorek. Janusz

lekarz Barbara Zatorska

ulica Bydgoska 24
41-800 Zabrze

12.06.2018r zabieg usunięcia cysty na prawym oku. Pani doktor Zatorska bardzo dobre podejście do pacjenta i pełny profesjonalizm. Szczerze polecam tą Panią doktor.
Opinia dodana przez: Alex

lekarz Beata Adamus-Sitkiewicz

ulica Jordana 2
41-808 Zabrze

Pani doktor jest lekarzem z powołania. Posiada odpowiednie podejście zarówno do dorosłego, jak i małego pacjenta. Dla mnie jako rodzica ważne jest by lekarz posługiwał się nie tylko specjalistycznymi określeniami, ale również posiadał umiejętność wytłumaczenia obecnego stanu zdrowia dziecka w sposób jak najbardziej przystępny. Pani doktor pomogła nam wyleczyć oko niemowlaka, dzięki czemu ominął nas pobyt w szpitalu.
Opinia dodana przez: Daria

dr n. med. Wojciech Rokicki

Okulista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Usługi Medyczne S.C. "Vena"
ulica Stalmacha 7
41-800 Zabrze

Fachowiec w pełni tego słowa znaczeniu,kompleksowe badania i diagnoza na miejscu,podczas wizyty.Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Piotrulek

lekarz Elżbieta Nowak