Filtruj terminy

Okulista Zawiercie

Pani doktor zachowuje się jak by robiła łaskę że przyjmuje pacjentów ,chamstwo i arogancja do pacjentów to jaj motto ,dzisiaj właśnie tego doświadczyłam i przez cały dzień byłam w szoku.Dawno nikt mnie tak nie potraktował a mam już 60 lat .Może już czas na emeryturę ?a nie zachowywać się jak p Pawłowicz w sejmie.NIE POLECAM
Opinia dodana przez: lidia

lekarz Lidia Stachowicz

Okulista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "APEX-DENT"
Powstańców Śląskich 8
42-400 Zawiercie

Lidia Stachowicz zna swój fach jest dobrym fachowcem ona jako jedyna odkryła mi wadę wzroku poprzednie trzy okulistki dobierały okulary a ja ciagle narzekałem że żle są dobrane
Opinia dodana przez: marek

lekarz Anna Liszewska

Szpital Powiatowy

Zawiercie

miła, wyrozumiała, fachowa
lekarz z sercem - czego chcieć więcej
operowała zaćmę u mojego taty, obecnie przyjmuje w Brudzowicach
Opinia dodana przez: ag

dr Elżbieta Kornobis-Wieczorek

Okulista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "APEX-DENT"
Powstańców Śląskich 8
42-400 Zawiercie

Pani doktor to najlepszy specjalista chorób wzroku u jakiego byłem. Kompleksowo podchodzi do każdego pacjenta. Poświęca mu wiele czasu, odpowie na wszystkie pytania, wytłumaczy chorobę i wszystkie sposoby jej leczenia, powie co robić by się nie powtórzyła. Za każdym razem jak jestem dobiera skuteczną metodę leczenia. Bardzo miła, uprzejma, wzbudzająca zaufanie. Takich lekarzy szukać ze świecą!!!

lekarz Anna Lichańska-Pawlik

ulica Dolna 28
42-400 Zawiercie

Pani doktor Anna Lichańska-Pawlik z dużym doświadczeniem nie ma lepszego Polecam.Korzystam z leczenia i jestem bardzo zadowolony. Wiesław D.
Opinia dodana przez: Wiesław

lekarz Anna Wołowska-Władimirow

Jurajskie Centrum Medyczne