lekarz Olga Kucharska-Karpeta

Okulista

3,9
3,9
3,5

bardzo dobry lekarz, takich jest niewielu w Częstochowie. Konkretna, rzeczowa, uprzejma i miła. Byłem już u wielu okulistów. I tylko Pani doktor mi pomogła i pomaga. zresztą moi zanajomi i rodzina też do niej chodzą.Polecam w 100% Ci co piszą pierdoły na temat pani doktor, to niech zmienią sobie lekarza

Żona była z dzieciakiem na pierwszej wizycie w poradni na ulicy Rędzińskiej. Ustalono następne badanie do którego trzeba było dziecku zakrapiać oczy atropiną przez trzy dni. 1. Zrobiła głupa wypisując receptę z pieczątką "do decyzji NFZ" bo ponoć nie wiedziała jaka jest odpłatność 2. W umówionym terminie z dzieciakiem zakrapianym przez trzy dni badanie nie odbyło się - "no bo nie" bez podania przyczyny i pani doktor nawet nie wyszła i nie powiedziała czemu nie. Umówiono na kolejną wizytę za miesiąc - dzieciak drugi tydzień ma "rozregulowany" wzrok. Zrezygnowaliśmy z ...

Umówiono na kolejną wizytę za miesiąc - dzieciak drugi tydzień ma "rozregulowany" wzrok. Zrezygnowaliśmy z usług - odradzam.

Byłam już u różnych okulistów...Tylko Pani doktor potrafiła mi dobrze dobrać soczewki. polecam

........Jest bardzo dobrym lekarzem..............................................

Świetny specjalista. Niech chowają się gamonie!!! Nie jest taki jak ci pozostali pseudookuliści!!! Polecam na 100%

Jedyny kompetentny okulista jakiego znalazłam w tym mieście, a mam dosyć poważne schorzenie.Tylko ona nie zrobiła "głupiej" miny na słowo brachyterapia

Podczas wizyty w Vision Express Pani doktor zachowywała się skandalicznie. Była opryskliwa i niemiła do tego stopnia, że postanowiłem nie iść na wizytę kontrolną, która była w cenie doboru soczewek. Zdecydowanie odradzam.

tak dobrała mi soczewki ,ze podwójnie widziałem.

tak dobrała mi soczewki ,ze podwójnie widziałem.