lekarz Olga Kucharska-Karpeta

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, ogromna wiedza i bardzo miła osobowość. Wspaniały lekarz, profesjonalne podejście, wszystko dokładnie zostało mi wyjaśnione. Bardzo polecam! Gorąco polecam Panią Doktor.

Mega profesjonalne podejście, miła atmosfera, duża wiedza Pani doktor, szybko postawiona diagnoza i powrót do zdrowia. Ogólnie super . Polecam z całego serca tego specjalistę.

Ogólnie super .

Polecam z całego serca tego specjalistę.

bardzo dobry lekarz, takich jest niewielu w Częstochowie. Konkretna, rzeczowa, uprzejma i miła. Byłem już u wielu okulistów. I tylko Pani doktor mi pomogła i pomaga. zresztą moi zanajomi i rodzina też do niej chodzą.Polecam w 100% Ci co piszą pierdoły na temat pani doktor, to niech zmienią sobie lekarza

Byłam już u różnych okulistów...Tylko Pani doktor potrafiła mi dobrze dobrać soczewki. polecam

........Jest bardzo dobrym lekarzem..............................................

Świetny specjalista. Niech chowają się gamonie!!! Nie jest taki jak ci pozostali pseudookuliści!!! Polecam na 100%

Jedyny kompetentny okulista jakiego znalazłam w tym mieście, a mam dosyć poważne schorzenie.Tylko ona nie zrobiła "głupiej" miny na słowo brachyterapia