Ortodonta Elbląg

al. Grunwaldzka 63 lok. 1
82-300 Elbląg

przed założeniem aparatu u p.doktor, zostałam poinformowana, że leczenie będzie trwało ok 1,5 roku. odstęp pomiedzy założeniem aparatu na dolną i górną szczękę miał być ok 3 mies., a w rzeczywistości dól aparatu miałam założony po 9 miesiącach!!! i jak już ktoś niestety pisał, wszystko się przedłuża. na ostatniej wizycie spytałam ile jeszcze może trwać leczenie i usłyszałam: "w Pani przypadku jeszcze minimum 2 lata" ...a zaznaczam, że noszę go już od 14 miesięcy! więc zgodnie z tym co p. doktor mówiła na początku, za miesiąc powinnam mieć równe zęby i zdjęty aparat! a tu jeszcze minimum 2 lata! wizyta od stycznia 2011 wzrosła ze 100 do 150 zł za zwykłą wymianę drucika! na dodatek nawet nie zostałam poinformowana o zmianie cennika- dopiero kiedy p. doktor "wyśpiewała" taką kwotę i spytałam dlaczego 150 a nie 100 zł powiedziała, że to podwyżka cen po nowym roku...żenada! co będzie w przyszłym roku? myślę, że ta pani po prostu zarabia sobie na tych wizytach kontrolnych i celowo zwleka ze wszystkim. gdybym wiedziała jak to będzie wyglądało, nie zdecydowałabym się na leczenie u tej pani. zdecydowanie odradzam!!!

ul. Marii Konopnickiej 2B/25
82-300 Elbląg

Ortodonta na pewnio NIEgodny polecenia, po paru lata od leczenia zęby się ponownie wykrzywiają, mimo wydanych paru tysięcy.

ul. 1 Maja 58/41

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska