Filtruj terminy

Ortodonta Gdańsk

Bogna Racka-Pilszak

Jabłońskiego 14 lok. 3
Gdańsk

z moją wadą zgryzu aparat to była wielka niewiadoma - o czym Pani Bogna od razu mi powiedziała. mówiła IDEALNIE nie bedzie. ale moze byc naprawde spoczko(;D) jak na moją wadę wiek 18 lat był STANOWCZO za "późny" i własciwie biore aparat na własna odpowiedzialnosc. nosze aparat 1,5 roku. za pół roku go zdejmuję - Kobieta czyni cuda! kiedy opytałam sie innego ortodonty jak będzie wyglądało leczenie powiedział -' no ...

Bożena Czernecka

Necla 2
80-443 Gdańsk

jestem po leczeniu ortodontycznym i moge polecic panią doktor. ja jestem umiarkowanie zadowolona z efektu jak na razie,. ale moze nic sie nie popsuje i wtedy bede mogla powiedziec, ze leczenie bylo udane, jednak bardz polecam te ortodontke!!!

Jolanta Poniewierska-Skowronek

Stomatolog, Ortodonta

Kartuska 35A
80-104 Gdańsk

Doktor Jolanta jest wspaniałym stomatologiem. Miło mi się z panią doktor rozmawia, często chcę jeszcze dłużej i dłużej posiedzieć tam w gabinecie i porozmawiać. Panuje tam bardzo miła atmosfera. Stomatolog, ortodonta Jolanta Poniewierska-Skowronek jest godnym polecenia doktorem.
Życzę każdemu żeby tam znaleźli swoje szczęście, tak jak Ja. Cieszę się, że jest w Pruszczu Gdańskim taki wspaniały stomatolog/ortodonta.
Osobiście korzystam z usług stomatologicznych już kilka miesięcy, wszystko jest jak ...

Anna Urbaniak

al. Jana Pawła II 4a lok. 6
80-462 Gdańsk

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani doktor. Wielka wiedza plus serdeczność sprawia, że to lekarz idealny. Polecam!
Opinia dodana przez: N

dr n. med. Anna Orzelska

Gdańsk

Wizyta na najwyższym poziomie. Profesjonalne podejście i miła atmosfera w gabinecie. Rzetelna konsultacja i wszystko jasno wytłumaczone. Polecam.
Opinia dodana przez: Damian

dr n. med. Dorota Wojda

Stomatolog, Ortodonta

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Stefana Grota-Roweckiego 2a
80-108 Gdańsk

Pani Dorota jest przesympatyczną osobą i wspaniałym Lekarzem! Leczę sie ponad rok ortodontycznie i jestem bardzo zadowolona. Widzę postępy w leczeniu i liczę na dobry wynik końcowy. Znakomite podejście do klienta, zero pazerności, zaangażowanie i życzliwość to cechuje lekarza Dorotę Wojde!. Bardzo Polecam Panią Doktor wszystkim pragnącym otrzymać fachową i rzetelną pomoc!
Opinia dodana przez: Inna

Bożena Mackiewicz-Wilkowska

ORTODENTAL
ul.Biwakowa 3 Gdańsk
80-299 Gdańsk

Pani Doktor kompetentna, szczegółowo tłumaczy. Przyjazna atmosfera, gorąco polecam. Ceny przystępne.

dr n. med. Anna Wojtaszek-Słomińska

al. Grunwaldzka 212 (Company House
80-266 Gdańsk

Nie polecam tej ortodontki, nic nie mowi na temat leczenia, jak sie o cos chce zapytac to od razu sie obrusza jak to mozna sie zapytac o jakies informacje na temat leczenia. W gabinecie bardzo nie przyjemna atmosfera, okropne uwagi ze strony higienistki. Zero profesjonalizmu, ciagle czuje sie jakby pacjent byl tam zbednym smieciem, nic nie znaczacym. Dlugo sie czeka, moj rekord czekania w „poslizgu” to prawie 2,5h, ortodontka przyjmuje ...

dr n. med. Andrzej Czajkowski

Żwirki i Wigury 12 (Lotnia) lok. 23
80-463 Gdańsk

Wyprowadził mnie z tarapatów - jako jedyny zająłsie mna gdy inni nie dawali mi szans, po leczeniu skierowal do szpitala na operację, pomagał i wspierał. Poza tym jest bardzo sympatyczny i zawsze poświęca maksimum uwagi pacjentowi. Polecam każdemu.

lek. dent. Alicja Graczyk

Jaskółcza 7/15 lok. 51
80-767 Gdańsk

Nie polecam tej Pani doktor pieniądze na aparat wywalone w błoto ponieważ będę musiała założyć kolejny z powodu niekompetencji szanownej Pani która tylko naciąga na kasę. Inni ortodonci bardzo zdziwieni są krokami które podjęła Pani doktor podczas naprawy moich zębów aparatem. Najgorzej zainwestowane pieniądze i czas.
Opinia dodana przez: Kaja

Ortodonci w Gdańsku