Filtruj terminy

Chirurg stomatolog, Ortodonta

Praktyka Stomatologiczna
Obr.Pokoju 28
67-200 Głogów

Biorąc pod uwagę ilość i tonację opinii tego lekarza odnoszę nieodparte wrażenie, że są zdecydowanie nieobiektywne, żeby nie wskazywać wręcz na działanie konkurencji. Czyżby znacząca większość głogowskich stomatologów nie miała żadnych pacjentów (zastanawiające zero opinii)?
Od lat Państwo Górscy sprawują stomatologiczną opiekę nad moją rodziną (2+2) i na podstawie doświadczeń i porównania z innymi stomatologami z którymi miałem już styczność - bardzo wysoko oceniam ich kwalifikacje, warsztat i darzę zaufaniem.
Opinia dodana przez: robert

Ewa Górska

Chirurg stomatolog, Protetyk

ul. Obrońców Pokoju 7a/23
67-200 Głogów

Dużo się zmieniło na rynku głogowskiej stomatologii, więc zanim trafiłam do Pani dr Ewy Górskiej, "przebadałam" prawie wszystkie usługi stomatologiczne i wybór padł zdecydowanie na gabinet przy Obrońców Pokoju, który prowadzą Państwo Górscy.Dzisiaj wiem, że mój wybór był wręcz doskonały i dlatego z czystym sumieniem i pełną odpowiedzialnością POLECAM WSZYSTKIM SZCZERBOLOM wizytę właśnie u Pani doktor Ewy.Profesjonalnie, bezboleśnie, z wkorzystaniem najnowszych technologii, z pełną dbałością o estetykę i co najważniejsze ...

Janina Stefaniak

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Moniuszki / 9
Głogów

Ósemka wyrwana w kilka sekund, bez bólu, bez powikłań. Równie sprawnie poszło nastawianie szczęki, a co najważniejsze, skutecznie i fachowo, bo problem nie powraca.
Opinia dodana przez: Chaos

lek. dent. Jacek Górski