Ortodonta Katowice

Ortodonta Katowice lek. dent. Magdalena Siewniak

Ortomed Clinic
ul. B. Chrobrego 29
Katowice

Pełen profesjonalizm i opieka w 100%. Ponadto delikatność, pełna informacja i umiejętność słuchania pacjenta, czego niestety wielu lekarzom brakuje. Po tym jak zostałam potraktowana w niepublicznym zakładzie współpracującym z NFZ to wizyta u Pani Magdaleny Siewniak była mercedesem w swojej klasie ;) Dziękuję za pomoc i proszę trwać w swojej pasji. Więcej takich jak Pani i będzie żyło się lepiej, conajmniej bez bólu.

Opinia dodana przez: Joanna

NZOZ UdentE

40-038 Katowice

U Pani Doktor byłam na konsultacji dotyczącej leczenia ortodontycznego. Jasno wytłumaczyła mi na czym polega moja wada i jakie kroki podjąć w celu dalszego leczenia, przy tym bardzo sympatyczna. polecam :)

Opinia dodana przez: nakla

Marzena Smaluch

Stomatolog, Ortodonta

MS DENT Praktyka Stomatologiczna
Miła 3A
40-464 Katowice

dotychczas unikałem stomatologów, ale od kiedy zajęła się mną Pani Marzena, wizyty w gabinecie to przyjemność i profilaktyka. Doskonale wykonane wypełnienia i odbudowa zębów. Polecam

lek. dent. Wioletta Wojtanek

Stomatolog, Protetyk

Lekarskie Poradnie Specjalistyczne "OMEGA"
Stanisława Moniuszki 8
40-005 Katowice

Fajna babeczka. Zakochałem się :* Ogólnie wizyta OK, boję się stomatologów, ale ta doktor jest naprawdę godna polecenia. Moje zdanie jest identyczne jak poprzedników.

Ortodoncja Tarnawscy
Kościuszki 44/3
Katowice

Bardzo dobry lekarz, bardzo fajny człowiek. Ma dużo pacjentów, czasami poślizgi w poczekalni, ale wie co robi i jest uczciwym, zaangażowanym lekarzem. W ciągu 3 lat leczenia (wykorzystanie nowatorskich metod) tylko raz byłam rozczarowana poświęceniem mi zbyt małej ilości czasu i brakiem wyczyszczenia zębów. Naprawiono to na następnej wizycie. Dziwią mnie opinie na temat cen aparatu - na cenę leczenia ortodontycznego w największym stopniu wpływa wiedza, doświadczenie i nieustanne dokształcanie się lekarza a nie tylko materiał, z którego zrobiony jest aparat... Mam nadzieję, że Pan doktor dalej będzie leczyć gdy moje dzieci będą miały zęby do ustawienia :)

Opinia dodana przez: Marzena

Brynowska 63 lok. 89
40-584 Katowice

Już od kilku lat leczę się u Pani Danuty i jestem bardzo z niej zadowolona. Swoją pracę wykonuje bardzo starannie i za niewielką cenę! :)

NZOZ Falck Medycyna Region Śląski Przychodnia Falck Medycyna
Warszawska 52
40-008 Katowice

Pan Doktor zrobił z moimi zębami cuda na kiju - krzywizna, zepsucie dziąseł przez poprzednich lekarzy nie miały końca.. teraz holywoodzki uśmiech :)

Opinia dodana przez: Ewa

gabinet ortodontczn
Słowackiego 51
40-093 Katowice

Serdecznie polecam Panią Doktor. Długo zajęło mi szukanie dobrego ortodonty. Byłam chyba u czterech z czego, żaden nie był tak profesjonalny jak Pani Doktor Ewa Hornik. Na pierwszej wizycie wszystko mi wytłumaczyła dokładnie, cały proces leczenia, nie patrzy tylko na swój zysk, ale na dobro pacjenta. Jestem w trakcie leczenia, ale jestem spokojna o moje zęby, bo wiem że jestem w rękach profesjonalistki. POLECAM SERDECZNIE!

Opinia dodana przez: Ana

Katowice

Pani dr jest potwornie droga i nieuczciwa! Spędziłam u niej w gabinecie dokładnie 10 minut, przez ten czas tylko popatrzyła na moje dziąsła ( zajęło to pół minuty), obejrzała zdjęcie rtg i napisała skierowanie do chirurga szczękowego. Za tą poradę wzięła UWAGA 100 złotych!!! Przez te 10 minut nie poradziła mi kompletnie nic tylko wypisała 1 skierowanie, które może wypisać każdy zwykły stomatolog. No chyba że potraktujemy jako poradę to żeby znowu po tym chirurgu się do niej z powrotem zgłosić ( ale tylko po to żeby wydać 100 złotych za kompletnie nic). Naganne w przypadku pani dr było również okłamanie pacjenta że nie można iść na wizytę do chirurga szczękowego z NFZ-tu i nie płacić za kolejna poradę, tylko według pani dr trzeba po prostu iść prywatnie bo nie ma porad z NFZ-tu! Według mnie jest to okropne, dlatego odradzam wizytę u tej pani dr.

dr n. med. Ewa Fajt

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Przychodnia Nr 5
Zawiszy Czarnego 7a
40-871 Katowice

Witam,
Do Gabinetu pani dr Ewy Fajt trafiłam dokładnie 3 lata temu (miałam 29lat i dość wyraźną wadę zgryzu-stłoczenia,zatrzymany ząb itd. i naprawdę długo trwało nim dojrzałam do tego by coś z tym zrobić).Z pełną odpowiedzialnością polecam gabinet pani doktor. Pełen profesjonalizm na każdym kroku - począwszy od rejestracji do wizyty na fotelu skończywszy :)
Panie w rejestracji zawsze miłe, uśmiechnięte i kompetentne.
Pani doktor jest bardzo sympatyczną ...

Witam,
Panie w rejestracji zawsze miłe, uśmiechnięte i kompetentne.
Pani doktor jest bardzo sympatyczną osobą. Posiada odpowiednią wiedzę i doświadczenie. Już na pierwszej wizycie ocenia stan pacjenta, mówi z czym należy się liczyć jaki jest wymagany czas leczenia, przypuszczalny koszt itd. Zawsze pytałam o wszystko to o co chciałam się zapytać. Nigdy nie wychodziłam z gabinetu niedoinformowana.
Po wykonanych wyciskach, zdjęciach RTG okazało się że muszę usunąć ząb zatrzymany i jeden ząb martwy. W maju 2007 założono mi aparat stały który nosiłam dokładnie do 31.10.2008- czyli tylko 1,5roku! Po nim przez 1,5roku nosiłam wkładkę retencyjną. Wizyty co 1,5 miesiąca. Całkowity koszt leczenia może nie jest tani, ale skoro decydujemy się na zamierzony efekt końcowy i jesteśmy świadomi swojej wady to naprawdę warto i jak miałabym przez to przechodzić jeszcze raz to postąpiłabym tak samo.
Zawsze często się uśmiechałam a teraz robię to jeszcze częściej :D Rodzina i znajomi mówią że jestem inną osobą :) Polecam, naprawdę warto!

Ortodonci w mieście Katowice