Ortodonta Katowice

Ortodonta Katowice lek. dent. Magdalena Siewniak

Ortomed Clinic
ul. B. Chrobrego 29
Katowice

Jestem w trakcie leczenia ortodontycznego u Pani Doktor. Wizyty przebiegają w miłej atmosferze, plan leczenia zrobiony profesjonalnie. Po miesiącu noszenia aparatu już widać pierwsze małe efekty. Pani doktor wyczerpująco udziela odpowiedzi na moje pytania. Polecam

Opinia dodana przez: Dorota

NZOZ UdentE

40-038 Katowice

U Pani Doktor byłam na konsultacji dotyczącej leczenia ortodontycznego. Jasno wytłumaczyła mi na czym polega moja wada i jakie kroki podjąć w celu dalszego leczenia, przy tym bardzo sympatyczna. polecam :)

Opinia dodana przez: nakla

Marzena Smaluch

Chirurg stomatolog, Ortodonta

MS DENT Praktyka Stomatologiczna
Miła 3A
40-464 Katowice

dotychczas unikałem stomatologów, ale od kiedy zajęła się mną Pani Marzena, wizyty w gabinecie to przyjemność i profilaktyka. Doskonale wykonane wypełnienia i odbudowa zębów. Polecam

lek. dent. Wioletta Wojtanek

Ortodonta, Protetyk

Lekarskie Poradnie Specjalistyczne "OMEGA"
Stanisława Moniuszki 8
40-005 Katowice

Fajna babeczka. Zakochałem się :* Ogólnie wizyta OK, boję się stomatologów, ale ta doktor jest naprawdę godna polecenia. Moje zdanie jest identyczne jak poprzedników.

Ortodoncja Tarnawscy
Kościuszki 44/3
Katowice

De Tarnawski leczyl mi zeby w latach 2001-2004. Mam bardzo pozytywne wspomnienia. Wowczas jeden luk kosztowal 1400pln a wizyta 50pln. 12lat po zakonczeniu leczenia moje uzebienie jest nadal w porzadku. Na podstawie mojego doswiadczenia polecam, choc pewnie czasy sie zmienily i wszystko drozsze a pacjetow cale mnostwo.

Opinia dodana przez: natan

Brynowska 63 lok. 89
40-584 Katowice

Już od kilku lat leczę się u Pani Danuty i jestem bardzo z niej zadowolona. Swoją pracę wykonuje bardzo starannie i za niewielką cenę! :)

NZOZ Falck Medycyna Region Śląski Przychodnia Falck Medycyna
Warszawska 52
40-008 Katowice

Świetny lekarz ,drogi ale godny polecenia ,zachęcam wszystkich do odwiedzenia nowoczesnego gabinetu na Warszawskiej

gabinet ortodontczn
Słowackiego 51
40-093 Katowice

Serdecznie polecam Panią Doktor. Długo zajęło mi szukanie dobrego ortodonty. Byłam chyba u czterech z czego, żaden nie był tak profesjonalny jak Pani Doktor Ewa Hornik. Na pierwszej wizycie wszystko mi wytłumaczyła dokładnie, cały proces leczenia, nie patrzy tylko na swój zysk, ale na dobro pacjenta. Jestem w trakcie leczenia, ale jestem spokojna o moje zęby, bo wiem że jestem w rękach profesjonalistki. POLECAM SERDECZNIE!

Opinia dodana przez: Ana

Katowice

pani doktor kompetentnie podeszla do choroby moich dziasel. na poczatku wyjasnila przczyne choroby a potem omowila na czym polegaly beda wizyty. polecam ta pania doktor

dr n. med. Ewa Fajt

Ortodonta, Protetyk

Przychodnia Nr 5
Zawiszy Czarnego 7a
40-871 Katowice

Najlepsza pani doktor jaką znam,wyleczyła moją okropną wadę zgryzu.Byłam świadoma,że nie wszystko da się zrobić, a tu wbrew moim oczekiwaniom piękne równe zęby i wyleczona wada - ręka fachowca.Po zdjęciu aparatu popłakałam się ze wzruszenia efekt jest niesamowity ,mam 36 lat aktorski uśmiech i całe życie przed sobą .Polecam tą panią doktor,która wzbudziła moje zaufanie .Jest to osoba bardzo uprzejma ,kompleksowo podchodzi do problemu zdrowotnego.Jeszcze raz polecam najlepszego specjalistę na Śląsku!!!!!!!!!!!!!!!!