Kowale

Przychodnia stomatologiczna - Wołomin
Warszawska 9/1
05-200 Wołomin

Wcześniej panicznie się bałam lekarzy i dentystów. Teraz nie żaluję, że przyszłam do pani doktor. Na wizytach byłam miła atmosfera, przez co przekonałam się do stomatologów. Cieszę się, że mam teraz zdrowe zęby. Jest to dobry lekarz. Polecam.

Opinia dodana przez: Julia

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "FIDELIS" w Lublinie
Radziwiłłowska 5
20-080 Lublin

Pani doktor to bardzo cierpliwą i życzliwą osobą. Poświęciła mi bardzo dużo czasu, zaleciła szczegółowe badania. Nigdy nie odmówiła mi pomocy i bardzo cierpliwie odpowiadała na moje pytania. Pani doktor ma ogromną wiedzę . Serdecznie polecaml

ul. Sabały 4
85-796 Bydgoszcz

Zawsze się bałem dentysty,po wizycie u pani doktor mam chęć leczyć dalej zęby,dowiedziałem się jak ważne są wyleczone zeby

Opinia dodana przez: krzysztof

Al. Piłsudskiego Józefa 12/35
15-445 Białystok

Dr Krzysztof Kowal to wspaniały lekarz, konkretny, zdecydowany, świetny specjalista. Leczę się u niego od kilku lat (choruję na astmę oskrzelowa) i od kiedy los szczęśliwie zetknął mnie z Panem Kowalem wiem jak obchodzić się z moją chorobą. Cierpliwość, wyrozumiałość i przede wszystkim przeogromna wiedzą pana doktora to jego atuty. Nie wyobrażam sobie innego lekarza do którego mogłabym udać się ze swoją chorobą, a proszę mi wierzyć, że w poszukiwaniu tego najbardziej kompetentnego odwiedziłam kilku. Jednym słowem świetny specjalista i wspaniały człowiek. Gratulacje panie doktorze i ogromne podziękowania. :)

Opinia dodana przez: Anna

Gabinet Urologiczny
Wielkopolska 2A
Jastrzębie-Zdrój

Lekarz godny polecenia . Poświęca każdemu pacjentowi tyle czasu ile tylko potrzeba , kompetentna, miła , cierpliwa

Opinia dodana przez: Elżbieta

WIM

Ogromna wiedza , doświadczenie i inteligencja, uprzejmość , nic więcej nie trzeba żeby pomagać ludziom bardzo chorym. To słowa opisujące dr Kowala , zajmuje się moim tatą od wielu lat , tak naprawdę tata żyje dzięki skutecznemu leczeniu dr Kowala. Szkoda , że jest tak mało takich prawdziwych lekarzy. Polecam.

Prywatny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy i USG

Biłgoraj

Interesuje sie pacjentem, miła i rzetelna

Interesuje sie pacjentem, miła i rzetelna

os. Kolorowe 7 lok. 49

ZDECYDOWANIE ODRADZAM !!

Często cięzko jest się do niej dodzwonić. Odbierze telefon i kaze zadzwonić za godzinę , po godzinie mowi ze sama zadzwoni jak bedzie wolna i oczywiscie nie dzwoni.. nikiedy po paru godzinach puszcza sygnał.. niekiedy zapomina.

Podczas wizyty też trzeba przypominać o lekach , które ma wypisać.

ZDECYDOWANIE ODRADZAM !!

Podczas wizyty też trzeba przypominać o lekach , które ma wypisać.

Ta Pani bierze za wizytę 120 zł a wyobraźcie sobie , że nigdy nie zadzwoni. Tylko puszcza SYGNAŁ !! TO szczyt !! ŻENADA !!

Nie wiem jak można puszczać sygnał klientowi. Wyobrażacie sobie ?

Osobiscie nie polecam. Decyzna nalezy do Was. Moje dzieci już tej Pani nie zobaczą.

Pozdrawiam
U.

Prywatny Gabinet Logopedyczny
K.K.Wielkiego 29, lokal nr 21
32-300 Olkusz

Jak dla mnie pełna piątka. Dzieciak z chęcią chodzi do gabinetu, a efekty widać. Czytając opinie powyżej -widzę, że konkurencja nie śpi. Śmiało polecam wszystkim rodzicom.

Opinia dodana przez: Daria

Szpital Wolski
Kasprzaka 17

Witam serdecznie

Witam serdecznie
Do dr Kowala trafiłam przypadkowo umawiając się na wizytę do urologa w IMiD w W-wie. Moje dziecko miało stwierdzone spodziectwo. Dr na pierwszej wizycie wyznaczył termin operacji. W szpitalu wszystko wyjaśnił jak będzie przebiegała operacja. Dodatkowo lek. Wieprzowski, który asystuje dr Kowalowi przychodził do nas kilka razy i badał dziecko, ponownie opowiadał jak wygląda przed i po operacji. Dr Kowal po operacji zaprosił nas do swojego gabinetu i dokładnie omówił jak wszystko przebiegło. Jestem bardzo zadowolona, że dr Kowal operował moje dziecko, uważam że jest to świetny lekarz z dużym doświadczeniem i bardzo dobrym podejściem do dzieci.
Na wizycie w poradni przyszpitalnej może rzeczywiście jest troszkę oziębły do rodziców, ale myślę, że jest to spowodowane tym, że tam jest tyle dzieci a ma bardzo mało czasu na jednego pacjenta.
Dodam jeszcze, że operacja przebiegła pomyślnie i wszystkim rodzicom w takim przypadku jak u nas polecam wyjście do domu z cewnikiem, który dziecko ma przez 8 dni ponieważ maluszek szybciej dochodzi do zdrowia w własnym domu.
Bardzo mnie przerażało, że z workiem przy nodze mam wyjść z dzieckiem ze szpitala, ale na prawdę to nic strasznego.
Jeśli chodzi o warunki w szpitalu nie są złe. Proponuję, aby każdy wziął zabawki dla swojego dziecka ponieważ w świetlicy jest kilka książek i dwa samochody a i tak to pomieszczenie oblegane jest przez rodziców. Na oddziale może przebywać tylko jeden z rodziców, ale jeśli pielęgniarki nie wyganiają to nikomu nie przeszkadza kiedy jest dwie osoby prze maluszku.
Jedna rzecz, która mnie wkurzyła to jest mianowicie opłata (20 zł za dobę)za pobyt rodzica w szpitalu. Niby nie dużo ale czy oni myślą, że daliby sobie radę ze wszystkimi dziećmi gdyby nie rodzice? Gdyby ktoś potrzebował zwolnienia na dziecko to pamiętajcie, że wg regulaminu szpitala zwolnienie wystawiane jest od dnia wyjścia ze szpitala, wcześniej trzeba brać urlop albo lekarz rodzinny musi wystawić.
POLECAM DR KOWALA!!! ;-)