Filtruj terminy

Ortodonta Mielec

NZOZ "MEDENTAL" L & S
Biernackiego 1/26
39-300 Mielec

Bardzo polecam, Pani doktor bardzo dokładnie omówiła mi jaki jest u mnie problem z zębami (zęby są krzywe- szczególnie te na widoku), zaproponowała odpowiednie dla mnie leczenie. Wyrywałam też 8 u dr Radzewicza- błyskawicznie i całkowicie bezboleśnie niepotrzebnie się wcześniej stresowałam. Polecam !

Mielec

Niestety przebieg leczenia nie tak miał wyglądać (zła ocena sytuacji , a nastepnie leczenia) przez co po 2 latach leczenia u tej Pani ,muszę teraz juz u innego lekarza założyc nowy aparat i kolejne 1,5 roku leczenia ,mogę powiedzieć ,ze czas pieniądze wyrzucone w błoto.

Opinia dodana przez: ***

NZOZ "MEDENTAL" L & S
Biernackiego 1/26
39-300 Mielec

Uważam Panią lek. ortodontę Annę Bardowską za specjalistę, którego nie poleciłabym nikomu. Moje ponad dwuletnie doświadczenie ewidentnie wskazuje na to, iż brak Pani lek. podejścia do pacjenta, nigdy w trakcie trwania leczenia nie przyjęła mnie o wyznaczonej godzinie. Nawet zdarzyło się, że Pani lek. poszła sobie do domu nie przyjmując mnie wcale. Ponadto uprzejmość tejże Pani lek. również wiele stawia do życzenia, na pytania dotyczące leczenia pacjent nie usłyszy żadnej konkretnej odpowiedzi. szanownej Pani lek. wydaje się, iż wszelkie umiejętności posiadła i nie będzie się z zwykłym pacjentem wdawać w rozmowę. Szczerze nie polecam nikomu podjęcia leczenia u tejże Pani lek.

Opinia dodana przez: Anna

Specjalistyczny Gabinet Ortodontyczny