Filtruj terminy

Stomatolog, Ortodonta

Zakład Rehabilitacji Zabiegowej
Tańskiego 2
39-300 Mielec

Najlepszy ortodonta w Mielcu, polecam. Po kilku latach bezskutecznego leczenia u innej ortodontki, trafiłam na pana doktora, noszę obecnie aparat góra/ dół i jestem bardzo zadowolona z usług.
Opinia dodana przez: Dorota

lek. dent. Maria Bardowska

Ortodonta

NZOZ "MEDENTAL" L & S
Biernackiego 1/26
39-300 Mielec

Bardzo polecam, Pani doktor bardzo dokładnie omówiła mi jaki jest u mnie problem z zębami (zęby są krzywe- szczególnie te na widoku), zaproponowała odpowiednie dla mnie leczenie. Wyrywałam też 8 u dr Radzewicza- błyskawicznie i całkowicie bezboleśnie niepotrzebnie się wcześniej stresowałam. Polecam !

Aleksandra Łojczyk

Ortodonta, Stomatolog

Mielec

Nie polecam. Strata czasu i pieniędzy, po kilku latach, musiałam od nowa założyć aparat - góra i dół. Tym razem na szczęście u innego lekarza

lek. dent. Anna Bardowska

Ortodonta, Stomatolog

NZOZ "MEDENTAL" L & S
Biernackiego 1/26
39-300 Mielec

Uważam Panią lek. ortodontę Annę Bardowską za specjalistę, którego nie poleciłabym nikomu. Moje ponad dwuletnie doświadczenie ewidentnie wskazuje na to, iż brak Pani lek. podejścia do pacjenta, nigdy w trakcie trwania leczenia nie przyjęła mnie o wyznaczonej godzinie. Nawet zdarzyło się, że Pani lek. poszła sobie do domu nie przyjmując mnie wcale. Ponadto uprzejmość tejże Pani lek. również wiele stawia do życzenia, na pytania dotyczące leczenia pacjent nie usłyszy żadnej ...
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Ewa Kopecka-Piegdoń