Filtruj terminy

Lekarze Ortodonta Włocławek

Elżbieta Kołucka

Ortodonta, Stomatolog

87-800 Włocławek

bardzo dobry stomatolog polecam:) ....................................................................................
Opinia dodana przez: Bartłomiej

dr Marta Kwiatkowska

Stomatolog, Ortodonta

87-800 Włocławek

Polecam dr Kwiatkowską wszystkim którzy mają zamiar rozpocząć leczenie ortodontyczne. Efekty leczenia już są widoczne po kilku tygodniach noszenia aparatu! Pełen profesjonalizm
Opinia dodana przez: Paweł

lek. dent. Anna Rakowska

Ortodonta

87-800 Włocławek

Nie polecam. Pani doktor kazała mi usunąć zdrowego zęba. Zmieniłam klinikę na Toruń. Dziś jestem już 10 lat po zdjeciu aparatu po 2 letnim leczeniu i nie żałuję.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lek. dent. Dorota Sokołowska

Ortodonta

Grodzka 8
87-800 Włocławek

Jestem bardzo zadowolona. Aparat zakladalam w wieku 28 lat i gdy inna pani mi odmówiła tłumacząc się ze kiel mi się rusza i mi ząb wypadnie odmawia założenia. Jakoś kiel u pani Doroty mi nie wypadł i mam proste zeby. Finansowo też wzglednie. Bardzo miła pani a w kolejce najdłużej czekałam ok 15minut o ile można w ogóle nazwać to kolejką... Byłam, wyprostowalam i polecam.
Opinia dodana przez: Agata

lek. dent. Grażyna Baczyńska

Ortodonta, Stomatolog

Reja 4 lok. 6
87-800 Włocławek

Bardzo niemiła i arogancka osoba, przy tym niedelikatna, zupełnie nie nadaje się do pracy z dziećmi. Nigdy wcześniej nie spotkałam tak nieuprzejmego lekarza, zdecydowanie nie polecam.

lek. dent. Dorota Sokołowska

Stomatolog, Ortodonta