Ortodonta Zabrze

moniuszki 103
41-807 Zabrze

Najlepsza! Świetny ortodonta, wspaniała osoba! Każdego pacjenta traktuje jak tego najważniejszego!Mam 100% zaufanie do kompetencji, jakości pracy i materiałów których używa.

Opinia dodana przez: Stanisława

pl. Warszawski 1
41-800 Zabrze

Lekarz zdecydowanie wzbudzający zaufanie. Czasami byłam przyjmowana przez innych lekarzy ortodontów pracujących w placówce. Mili asystenci i asystentki. Poradnia robi dobre wrażenie po remoncie. Polecam.

lek. dent. Mariusz Karski

Ortodonta, Protetyk

ulica Pawliczka 10/2
41-800 Zabrze

Najlepszy z najlepszych......wspaniały lekarz i człowiek - budzący zaufanie , bardzo miły i sympatyczny . Gabinet i wyposażenie na "szóstkę " Pacjent jest przyjmowany dokładnie o tej godzinie na którą był umówiony . Poleciłabym p.doktora wszystkim znajomym . Sama jestem pacjentką p. Karskiego od kilkunastu lat.

Opinia dodana przez: krystynka47 j.k.dziob

Stomatologia Rodzinna" s.c.
3 Maja 55/1
41-800 Zabrze

De Tarnawski leczyl mi zeby w latach 2001-2004. Mam bardzo pozytywne wspomnienia. Wowczas jeden luk kosztowal 1400pln a wizyta 50pln. 12lat po zakonczeniu leczenia moje uzebienie jest nadal w porzadku. Na podstawie mojego doswiadczenia polecam, choc pewnie czasy sie zmienily i wszystko drozsze a pacjetow cale mnostwo.

Opinia dodana przez: natan

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej dr n. med. Danuta Kuśnierczyk - Grochowina
Grunwaldzka 14
41-800 Zabrze

Bardzo miła pani doktor. Przypadek mojego syna był bardzo nietypowy i poważny zarazem. Panią doktor polecił mi profesor z kliniki chirurgii szczękowej i przy okazji wspomniał że byle kto się nie podejmie albo schrzani, miał rację. Leczenie było długie ale rezultaty przeszły nasze oczekiwania. Przy okazji wspomnę że niejednokrotnie płaciliśmy mniej za wizytę np kontrolną lub wcale. Pani doktor to fachowiec w swojej dziedzinie

ulica Pawliczka 10/2

Stomatologia Rodzinna" s.c.