Lekarze Ortopeda

Sławomir Gajkewski

gabinet ortopedyczny
ul. 11-go Listopada 14
55-200 Oława

Bardzo dobry Fachowiec i miły człowiek z poczuciem humoru
Człowiek cierpliwy, pełen zrozumienia, łagodny, życzliwy.

dr n. med. Jarosław Kłębukowski

LUXMED-UZDROWISKO NAŁĘCZÓW SP. Z O.O. FILIA PONIATOWA
11 Listopada 1
24-320 Poniatowa

Zanim wyraziłem opinie, zapoznałem się regulaminem i nie jest ona pisana pod wpływem emocji. Wyrażam duże uznanie dla pracy Pana dr Jarosława Kłębukowskiego, który po raz drugi operował moją mamę. W wyniku obu operacji odzyskała odzyskała sprawność stawów kolanowych. Może normalnie funkcjonować. Potwierdzam wysokie kompetencje i fachowość doktora Kłębukowskiego.
Opinia dodana przez: Piotr

dr Łukasz Buczyński

Traumatolog, Ortopeda

Kmicica 3
05-082 Stare Babice

Jestem pacjentką Przychodni Arnika w Starych Babicach.Doktór Łukasz Brodziński jest taki jakim powinien być lekarz w obecnym czasach; komunikatywny , kompetentny, wzbudzający zaufanie, tłumaczący na czym polega schorzenie oraz terapia. Poleciłam go swojej przyjaciółce.Jolanta Jach
Byłam bardzo zadowolona. Lekarz poświęcił mi bardzo dużo czasu, dokładnie tłumacząc, skąd są moje dolegliwości i co robić, żeby ich nie mieć. Nie zapisał mi żadnych tabletek mówiąc, że w ortopedii nie leczy się tabletkami.

Reda Elkader

Gabinet lekarski
Bełchatów

Lekarz , który poświęca dużo czasu każdemu pacjentowi , dwukrotnie wykonywał mi artroskopie , zawsze można liczyć na Jego pomoc ,nie tylko w godzinach pracy , rzeczowy a przy tym życzliwy ludziom.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Piotr Nowocień

Sienkiewicza
41-800 Zabrze

Pan doktor przemiły i bardzo kompetentny. Wytłumaczył mi szczegółowo proces leczenia tak, aby wszystko było dla mnie zrozumiałe. Z całą pewnością polecam
Opinia dodana przez: Klaudia

Marta Karpik

USK w Białymstoku
15-276 Białystok

Polecam wszystkim . Prawdziwy lekarz Daję ocenę bardzo dobrą, tylko dlatego, że nie ma celującej Gdyby każdy taki był służba zdrowia wyglądałaby inaczej.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Grzegorz Wrzask

Kalinowa 58
44-100 Gliwice

Witam, mam 56 lat i nie spotkałem takiego lekarza z powołania. Przemiły człowiek i pomoże każdemu kto do niego się zglosi. Jeżeli nie jest w stanie pomóc to pokieruje do innego dobrego lekarza. Oby takich lekarzy było więcej.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Wojciech Satora

Matejki 3
32-400 Myślenice

Lekarz kompetentny nie lekceważący problemu. Gdy raz miałam kontuzję nogi nie odesłał mnie z niczym tylko zrobił co należy aby poprawić mi stan zdrowia. Chciałam bardzo podziękować panu doktorowi zwłaszcza że jego poprzednicy spaprali sprawę. Polecam lekarza !
Opinia dodana przez: Jola

Jacek Hermanson

N.Z.O.Z. Allmed
Piekary Śląskie

Serdeczne wyrazy podziękowania za leczenie i trafna diagnozę.Panie Doktorze jest Pan wspaniałym lekarzem- zawsze uśmiechnięty,pomocny.Dziękuję bardzo i zycze Panu dużo zdrowia ,opieki Matki Bożej.

lekarz Marek Libura

NZOZ Pielęgniarek Zabiegi
Kronikarza Galla 24/125
30-053 Kraków

Witam! Mam ponad 30 lat  Od 3 lat borykałam się z moim stawem biodrowym. Najbardziej doskwierało mi ograniczenie ruchu w jego obrębie. Wybrałam się na wizytę do najlepszego lekarza na świecie Doktora Marka Libry. Przyjmuje w Krakowie na ul. Krowoderskiej lub w Skawinie. Jest ordynatorem na oddziale Urazowo – Ortopedycznym w Szpitalu Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Krakowie na ul. Galla. Prawdziwy profesjonalista, indywidualne podejście do pacjenta, lekarz jakich mało, ...
Opinia dodana przez: angelaaa

lekarz Sulaiman Kraiz

Bukowska 61
60-567 Poznań

Wspaniały czlowiek lekarz z powołania. Wizyta,diagnoza leczenie na wysokim poziomie skuteczne leczenie. Takich lekarzy nam potrzeba. Gorąco polecam wizyty u Pana doktora ortopedy.!!!

dr n. med. Paweł Skowronek

Chirurg ortopeda, Ortopeda

Paweł Skowronek – Ortopeda Kraków
Kielecka 2
31-526 Kraków

Dziekuje Panie Doktorze za operacje i opieke pooperacyjna. Kazdemy polecam oddac sie w rece Pana Doktora Skowronka. Jest fachowcem i bardzo mila osoba co bardzo stymuluje do wracania do sprawnosci. Potwierdzam ze zabieg wykonany Metoda Miss DAA r zeczywiscie pozwala po 2 tygodniach od operacji chodzic bez kuli , jezdzic na rowerku stacjonarmy i prowadzic samochod. Oczywiscie nalezy zachowac szczegolna ostroznosc. . Podkreslam ze dr Pawel Skowronek jest prekursorem tej ...

lekarz Piotr Misiak

LIM
Domaniewska 41/Wołoska 7
02-672 Warszawa

Bardzo dobry lekarz. Dobry specjalista. ma świetne podejscie do pacjenta. Polacam wszystkim szukajacym ortopedy
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Grzegorz Morawski

Ortopeda, Traumatolog

Woj.Szpital Specjalistyczny
gen. Dąbkowskiego 37 lok. 1
42-200 Częstochowa

Pan Doktor jest czwartym ortopedą, do którego trafiłam z ogromnym bólem nogi. Bardzo mi pomógł. wyjaśnił przyczynę i zajął się moimi dolegliwościami natychmiast. Wytłumaczył sposób dalszego leczenia uprzejmie i zrozumiale. Polecam Pana Doktora wszystkim cierpiącym.
Opinia dodana przez: Alicja
Gdy kilka lat temu, zaczęły się u mnie nieznośne bóle kręgosłupa i problemy z chodzeniem, jeden z lekarzy skierował mnie właśnie do szpitala w którym pracuje Pan Jastrzębski. Mimo że nie znalazłam opinii w internecie o tym Panu, a szpital znajdował się prawie 100km od mojej miejscowości, poddałam się operacji. Dziś, mogę z czystym sumienie powiedzieć że to najlepszy lekarz w swoim fachu! Stosuje nowoczesne i skuteczne metody, niepraktykowane przez ...
Opinia dodana przez: Sara

lekarz Tomasz Maciejewski

Szpital Uniwersytecki nr 1
ul. M.sklodowskij-Curie 9
85-094 Bydgoszcz

Polecam, dobry lekarz, godny polecenia. Przyjal mojego synka bez zadnych problemow I nawet nie kazal w kolejce czekac.
Opinia dodana przez: kasia
Lekarz godny polecenia, pojawiłem się u Pana doktora z bólem kolana, po badaniu i wykonanych testach, dokładnie opisał i wytłumaczył co mi doskwiera, jego diagnoza zgadzała się z wynikiem badania RM z którym się później zapoznał. Doktor zoperował mi uszkodzoną łąkotkę, po ok 6 miesiącach wróciłem do pełnej sprawności, a jestem osobą bardzo aktywną, nie odczuwam żadnych dolegliwości. Polecam doktora z czystym sumieniem, przede wszystkim rzetelne i bardzo profesjonalne podejście ...
Opinia dodana przez: Dawid

dr Dagmara Nosek-Szecówka

www.ziebinski.com
Kilińskiego 7 lok. 6
42-200 Częstochowa

Wielokrotnie i skutecznie Pani Doktor pomogła mnie i członkom mojej rodziny , lekarz godny polecenia .