lek. dent. Osama Alsbih

Chirurg stomatolog

2,5

Bardzo dobry lekarz. Rzeczowy, pomocny i z dużym doświadczeniem zawodowym. Chodzę do niego już od ponad roku i zdecydowanie polecam, nawet osobom, którzy boją się wizyty na fotelu stomatologicznym.

Niestety ten Pan naciąga ludzi. Leczył mi zęby, które nie wymagały leczenia, niepotrzebnie wymieniał plomby na nowe (konsultowałam się wcześniej z innymi lekarzami, którzy potwierdzili, że zęby są zdrowe). Na pierwszej wizycie sugerował usuniecie ósemek, a na kolejnej zaczął je leczyć. Nie wiem czy to polityka "Stomatologii rodzinnej "w której pracuje, czy jego. Ogólnie jest bardzo miłym i sympatycznym człowiekiem, trochę niedelikatnym podczas zabiegu.