lek. med. Oskar Janeczek

Neurolog

Dodaj opinię Pokaż terminy

Mam te same odczucia po wizycie. Doktor jest bardzo dokładny. Czułam się bezpiecznie, bo wiedziałam, że niczego nie przeoczy :) Do tego bardzo sympatyczny człowiek. To prawda poświęca dużo czasu i uwagi pacjentowi :)

Jestem pod wielkim wrażeniem dr Oskar Janeczek. Bardzo profesjonalny wywiad i badanie. Zadaje bardzo dużo pytań, przegląda poprzednie badania i mocno je analizuje. Wizyta trwała ponad 45 minut. Jeszcze żaden neurolog (chodziłam tylko do prywatnych klinik) nie poświęcił mi tyle czasu i nie był dociekliwy by zdiagnozować chorobę. Polecam z czystym sumieniem.