Osteoporolog

Kolmed Spółka Jawna Kompleksowa Obsługa Medyczna Dariusz Skowera i Wspólnik
Bursztynowa 2

2 lata szukałem swojej "ziarnicy złośliwej". Jedna wizyta u tego doktora i dzisiaj mogę powiedzieć "przeminęło z wiatrem"

POLECAM ręcząc całym swoim zdrowiem.

lekarz Ewa Styp-Rekowska

Reumatolog, Osteoporolog

Pani doktor po prostu niesamowita wiedza i podejście zasługuje na Oskara.

lekarz Marian Jan Zieliński

EKG, Osteoporolog

Poradnia Endokrynologiczna
Łokietka 1
63-800 Gostyń

Leczę się u doktora Zielińskiego od ponad 20 lat. Zawsze doskonale radzi sobie z różnymi dolegliwościami internistycznymi oraz z kręgu chorób tarczycy pojawiającymi się u mnie i mojej rodziny. Doskonały diagnosta i oddany lekarz..

Pracownia Diagnostyczna
Kościuszki 18
28-100 Busko-Zdrój

Dobry lekarz, rzeczowy. Kompleksowo podchodzi do problemu zdrowia, zleca wszystkie możliwe badania.

Sieniewicza 41
Kielce

Byłam u wielu lekarzy, ale dr wzbudziła moje zaufanie i jako jedyna wykryła moją chorobę i zajęła się mną profesjonalnie. Zawdzięczam jej zdrowie.

Cegielniana 20
Rybnik

Bardzo polecam jest doswiadczonym lekarzem nie moglam ruszyc reka juz na drugi dzien po wizycie nastapila bardzo znaczna poprawa.

Bronisław Wójcik

Reumatolog, Rehabilitant

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Stomatologicznej Spółdzielni Pracy Dentystyka w Krakowie
ul. Kielecka 7a

Potwierdzam, naprawdę bardzo dobry z dużym doświadczeniem specjalista. Cierpliwie wytłumaczył mi moją chorobę. Lubi zażartować ale ma duży szacunek do pacjenta. Bardzo mi pomógł. Dziękuję.
Opinia dodana przez: Beata

dr n. med. Dugerjav Baansuren

Gastrolog, Wizyty domowe

Podgórna 4
40-095 Katowice

Doktor Dugerjav Baansuren uratował mojej Mamie życie.
Zapalenie ucha leczone antybiotykami i sterydami przez innych lekarzy doprowadziło do zatrucia organizmu i prawie zapalenia móżgu.

Doktor Dugerjav Baansuren całkowicie wyleczył moją Mamę dodatkowo Mama słyszy na lewe i prawe ucho.

Laryngolog prowadzący moją Mamę powiedział, że to jest nie możliwe aby słyszała na chore lewe ucho / ogólnie zdziwił się, że jeszcze żyje /...

Serdecznie polecam tego ...

d
ddud
80-291 Barcin

dddd sss ssssssss dddd sss ssssssss dddd sss ssssssss dddd sss ssssssss dddd sss ssssssss

Klinika ORL
ul.Śniadeckich 2
Kraków Kraków

To znakomity specjalista endokrynolog i lekarz chorób wewnętrznych. Nie spotkałem jeszcze nigdy lekarza, który poświęciłby tyle czasu i w takim skupieniu mojej skromnej osobie. Pierwszy raz też spotkałem się z tym, że ktoś zobaczył mnie "w całości" a nie przez pryzmat jednego chorego organu. Pomimo pewnej szorstkości doktor Wrona wzbudza ogromne zaufanie dzięki bardzo wnikliwemu podejściu do pacjenta. Zdiagnozował to czego inni lekarze przez wiele czasu nie byli w stanie ...