Osteoporolog

lekarz Ewa Styp-Rekowska

Reumatolog, Internista

Pani doktor po prostu niesamowita wiedza i podejście zasługuje na Oskara.

lekarz Janusz Gębka

Internista, Osteoporolog

Kolmed Spółka Jawna Kompleksowa Obsługa Medyczna Dariusz Skowera i Wspólnik
Bursztynowa 2

Po raz pierwszy od lat dziecięcych byłam osłuchana, opukana, brzuch wygnieciony. Pierwszy lekarz, który starannie oglądnął moje wyniki różnych badań zbierane od lat. Wysłuchał, nie spieszył się, nie krępował się zaglądać do książek, stawiał pytania. Sądzę, że to b. dobry lekarz. Czekam teraz na wyniki leczenia. Bardzo panu doktorowi dziękuję.
Opinia dodana przez: Wanda

dr n. med. Sylwester Wrona

Internista, Osteoporolog

Klinika ORL
ul.Śniadeckich 2
Kraków Kraków

To znakomity specjalista endokrynolog i lekarz chorób wewnętrznych. Nie spotkałem jeszcze nigdy lekarza, który poświęciłby tyle czasu i w takim skupieniu mojej skromnej osobie. Pierwszy raz też spotkałem się z tym, że ktoś zobaczył mnie "w całości" a nie przez pryzmat jednego chorego organu. Pomimo pewnej szorstkości doktor Wrona wzbudza ogromne zaufanie dzięki bardzo wnikliwemu podejściu do pacjenta. Zdiagnozował to czego inni lekarze przez wiele czasu nie byli w stanie ...

Bronisław Wójcik

Rehabilitant, Osteoporolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Stomatologicznej Spółdzielni Pracy Dentystyka w Krakowie
ul. Kielecka 7a

Potwierdzam, naprawdę bardzo dobry z dużym doświadczeniem specjalista. Cierpliwie wytłumaczył mi moją chorobę. Lubi zażartować ale ma duży szacunek do pacjenta. Bardzo mi pomógł. Dziękuję.
Opinia dodana przez: Beata

dr n. med. Dugerjav Baansuren

Gastrolog, Gastrolog dziecięcy

Podgórna 4
40-095 Katowice

Doktor Dugerjav Baansuren uratował mojej Mamie życie.
Zapalenie ucha leczone antybiotykami i sterydami przez innych lekarzy doprowadziło do zatrucia organizmu i prawie zapalenia móżgu.

Doktor Dugerjav Baansuren całkowicie wyleczył moją Mamę dodatkowo Mama słyszy na lewe i prawe ucho.

Laryngolog prowadzący moją Mamę powiedział, że to jest nie możliwe aby słyszała na chore lewe ucho / ogólnie zdziwił się, że jeszcze żyje /...

Serdecznie polecam tego ...

lekarz Anna Strączyńska

Sieniewicza 41
Kielce

Byłam u wielu lekarzy, ale dr wzbudziła moje zaufanie i jako jedyna wykryła moją chorobę i zajęła się mną profesjonalnie. Zawdzięczam jej zdrowie.

lekarz Kazimierz Kucharski

Pracownia Diagnostyczna
Kościuszki 18
28-100 Busko-Zdrój

Dobry lekarz, rzeczowy. Kompleksowo podchodzi do problemu zdrowia, zleca wszystkie możliwe badania.

lekarz Marian Jan Zieliński

Internista, Lekarz konsultant ZUS

Poradnia Endokrynologiczna
Łokietka 1
63-800 Gostyń

Leczę się u doktora Zielińskiego od ponad 20 lat. Zawsze doskonale radzi sobie z różnymi dolegliwościami internistycznymi oraz z kręgu chorób tarczycy pojawiającymi się u mnie i mojej rodziny. Doskonały diagnosta i oddany lekarz..

lekarz Józef Leśniak

Cegielniana 20
Rybnik

Bardzo polecam jest doswiadczonym lekarzem nie moglam ruszyc reka juz na drugi dzien po wizycie nastapila bardzo znaczna poprawa.

dr hab. Dsd Ddd

Osteoporolog

d
ddud
80-291 Barcin

dddd sss ssssssss dddd sss ssssssss dddd sss ssssssss dddd sss ssssssss dddd sss ssssssss