lekarz Paul Tom Biboum

2,2

Też nie polecam, skierował bliska mi osobę na operacje. Dzięki Bogu, skonsultowałam to z innym lekarzem i okazało sie, ze na ten moment nie ma wskazań do operacji i wystarczy rehabilitacja. Wpisuje nieprawdę w kartę i nie rozumie co sie do niego mówi.

Wpisuje nieprawdę w kartę i nie rozumie co sie do niego mówi.

To bardzo dobry lekarza. Niektorzy nie rozumieją co to znaczy dyzur na SOR, to nie miejsce na byle co tylko ostre stany.

Ten człowiek, który nazywany jest "lekarzem" nie powinien nigdy mieć styczności z pacjentami. W piątek moja mama udała się ze skierowaniem na SOR z powodu długotrwałych silnych bóli głowy, które nie ustępowały po żadnych lekach. Człowiek ten zrobił jedynie badanie krwi i wypisał mamę do domu. Jako że po dwóch dniach mama czuła się jeszcze gorzej, udała się znów na SOR i miała nieprzyjemność znów spotkać się z tym panem. Nie dość, że zrobił ponownie te same badania (powiedział wprost, że tomografii nie zrobi) oraz znów wpisał w kartę nieprawdę, to jeszcze powiedział mamie, że jest nienormalna. Po prostu cham i prostak, który nie powinien nazywać się lekarzem. SERDECZNIE ODRADZAM wizytę u niego.

NIE POLECAM TEGO LEKARZA. JEST NIEKOMPETENTNY.Z JEGO STRONY USŁYSZAŁAM DWUZNACZNE PROPOZ YCJE ...NIE ROZUMIE JĘZYKA POLSKIEGO.

Lekarz bardzo godny polecenia, konkretny, wiadomo, że SOR to nie prywatna Klinika i lekarz ma na głowie kilkudziesięciu pacjentów plus zapewne oddział, najważniejsze ,że pomaga.

Lekarz ten przyjmowal dzisiaj moja mame w szpitalu z powodu silnego bolu glowy. Bole glowy moja mama ma od okolo 4 miesiecy, a dzisiaj bylo apogeum. Po przyjeciu na SOR lekarz zlecil tylko badanie krwi (bez OB) i EKG. Po tych badaniach wypisal mame ze szpitala i nawet nie przyszedl powiedziec co to moze byc tylko przyslal pielegniarza z opisem - ktorego swoja droga nie idzie odczytac. Radze unikac i prosic zawsze o innego lekarza.