Wszystkich poszukujących lekarza stomatologa, w tym protetyka / implantoprotetyka, z problemami "zgrzytania zębami", leczenia kanałowego w tym również pod mikroskopem, ,chcących być obsłużonym szybko,sprawnie, profesjonalnie , przez osobę zdobywającą najnowsze światowe bezcenne informacje w zakresie leczenia, na najwyższym poziomie - serdecznie polecam. dawno nie spotkałam lekarza , który posiada tak dużo empatii. polecam.

dawno nie spotkałam lekarza , który posiada tak dużo empatii.
polecam.

Lekarz kompetentny wie, co robić i robi to dobrze!! Bardzo dobry kontakt i podejście do każdego z pacjentów:) Polecam Wszystkim. Najlepszy stomatolog, jakiego zmam!!! Leczy się u niego cała moja rodzina i kilku znajomych. Ksywka rzeźnik

Polecam.Dentysta o bardzo wysokiej wiedzy stomatologicznej, bardzo dobry fachowiec. Lekarz leczył mi zęba kanałowo.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Szczecin"?

ul. Jacka Malczewskiego 8B/1
71-616 Szczecin