Paweł Czerwik

pan doktor prowadzi wlasnie moja ciaze jestem z niego bardzo zadowolona z tego pan pytanie czy nie wiecie moze czy pan doktor kiedys sie pomylil co do płci dziecka ??

Najlepszy ginekolog jakiego spotkałam. Super podejście do pacjenta. Obecnie Pan Dr prowadzi moją ciąże i jestem bardzo zadowolona.

Jak dla mnie ten lekarz jest okropny,nie wiem jak można się nim zachwycać.Żałosne poczucie humoru,czasami z podtekstem seksualnym.Nic nie tłumaczy,jak się go o coś zapyta to odburknie niezadowolony,że chcesz coś wiedzieć.W szpitalu zachowuje się jak pan i władca a pacjentki ma w nosie.Bardzo niedelikatny,bada kobietę jak krowę.

świetny lekarz...polecam!!! Gdyby nie doktor pewnie nie bylo by moich dzieci....

świetny lekarz...polecam!!!
Gdyby nie doktor pewnie nie bylo by moich dzieci....

Bardzo dobry, solidny lekarz. Fachowo przeprowadził mnie przez problematyczną ciążę. Zawsze otrzymywałam wyczerpujące informacje na temat mojego stanu i stanu mojego maleństwa, który jest teraz zdrowym dwulatkiem

zajefajny przeprowadził moje dwie ciąże. Mam dwóch wspaniałych synów Można dzwonic o każdej godzinie dnia i nocy i zawsze się uzyska pomoc. Polecam gorąca Żaneta

POLECAM!!! Jego specyficzne poczucie humoru sprawia, że człowiek się nie stresuje :)

chodzę do niego już prawie 7 lat, obecnie prowadzi moją 2. ciążę i nie chciałabym, żeby prowadził ją ktoś inny, bo jestem w dobrych rękach:))) mimo, że trochę zakręcony jeśli chodzi o ustalanie terminów (czasem czeka się b.długo), dla wszystkich znajduje czas,więc polecam gorąco:))) Anna

Lekarz na prawdę na poziomie.Godny polecenia

Lekarz na prawdę na poziomie.Godny polecenia

To jest lekarz, któremu mogę w końcu zaufać!!! Rzetelny i dokładny, przede wszystkim cierpliwy! Wiem, że to dobry "fachowiec". Iza

Iza

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Andrychów"?

Magdalena Biernat

Angelius Szpital Provita
Fabryczna 13d Katowice Ochojec
40-611 Katowice
SANTE
Al. Wolności 6 (Zagórze - róg ul. Braci Mieroszewskich i ul. Teofila Lenartowicza)
41-219 Sosnowiec

40-668 Katowice
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 1 im. Prof. Józefa Gasińskiego w Tychach
ulica Edukacji 102
43-100 Tychy
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Terapii i Psychoedukacji "KOMPAS"
Modrzejowska 27
42-500 Będzin