dr Paweł Drabczyk

Okulista

2,3

Calkowicie zgadzam sie z opinia anonima z dnia 6.02 2012r. Nic sie od tego czasu nie zmienilo. Panstwowy gabinet calkowicie prymitywny.

Polecam bardzo.Miły i kompetentny lekarz.

Polecam bardzo.Miły i kompetentny lekarz.

BRAK PROFEZJONALIZMU,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mialem stycznosc z P. Dr'em prywatnie i panstwowo , zupelnie inaczej podchodzi do czlowieka w 1 i 2 miejscu , absolutnie nie przyklada sie do wizyt panstwowych ,widac ,ze najwazniejszy jest wypchany portfel niz pomoc czlowiekowi. NIE POPIERAM I NIE POLECAM!