lekarz Paweł Gajdzis

Na biopsję szłam zestresowana, bardzo się bałam. Po moim wejściu do gabinetu Pan doktor przedstawił się, przekazał jakie czynności będzie w trakcie badania wykonywał. Także podczas badania informował mnie kolejnej czynności. Miłą rozmowa zupełnie rozwiał Pan Doktor mój stres. Młody człowiek z wielką empatią. Jeżeli młode kadry lekarzy zachowują takie zaangażowanie w wykonywaną pracę to należy życzyć nam wszystkim by trafiali właśnie na takich lekarzy jak Pan Doktor Paweł Gajdzis.

Doktor Paweł Gajdzis przeprowadzał u mnie biopsję mammotomiczną (sVAB) w OPEN (Ośrodku Profilaktyki i Epidemiologii Nowotworów) w Poznaniu. Przedstawił mi się i przywitał się ze mną osobiście zaraz po wejściu do gabinetu. Miałam spokojnie czas na rozebranie się i przygotowanie do zabiegu, nie czułam atmosfery pośpiechu. W trakcie badania byłam informowana na bieżąco o kolejnych krokach: co robią osoby z zespołu, jaki lek podają, jakie mogą być moje odczucia. Jednocześnie odpowiadano prosto i rzeczowo na moje pytania. Po założeniu opatrunku dostałam wskazania dotyczące pielęgnacji w domu, a lekarz odpowiedział jeszcze ...

Po założeniu opatrunku dostałam wskazania dotyczące pielęgnacji w domu, a lekarz odpowiedział jeszcze cierpliwie i wyczerpująco na wszystkie moje pytania. Czułam się jak w gabinecie prywatnym albo w amerykańskim filmie.

Fantastyczny lekarz. Biopsja mammograficzna przeprowadzona sprawnie i w super atmosferze - pan Paweł miłą rozmową skutecznie rozwiał mój stres związany z zabiegiem. Wszystko rzeczowo wyjaśnione, uprzejme i pełne szacunku podejście do pacjenta. Wspaniała to była przygoda, nie zapomnę jej nigdy - oby więcej takich lekarzy :)

Wysokiej klasy specjalista w zakresie diagnozowania zmian nowotworowych. Perfekcyjnie, całkowicie bezboleśnie wykonuje biopsje gruboigłowe VAB. Znakomity lekarz z powołania i do tego psycholog z doskonałym podejściem do pacjenta. Z uwagą wysłucha historii choroby. Jest bardzo empatyczny i zaangażowany w swoją pracę. Opierając się na własnym doświadczeniu, zgadzam się z przedmówcą, że naprawdę warto trafić na Pana Doktora w Ośrodku Profilaktyki i Epidemiologii Nowotworów w Poznaniu, ponieważ można wtedy mieć całkowitą pewność, że diagnoza będzie w stu procentach trafna. Tacy lekarze jak Pan Doktor Paweł Gajdzis to prawdziwe skarby w polskiej służbie zdrowia. Bardzo dziękuję za pomoc w onkologicznej sprawie.

Profesjonalny, wnikliwy radiolog, który sprawnie wykrył zmianę w przyśrodkowej gałęzi przewodu mlekowego piersi, dającą o sobie znać długotrwałym wyciekiem, a którą wcześniej nie wykryło dwóch innych radiologów w badaniach USG. Lekarz dokładnie i konkretnie wyjaśnił zmiany w diagnostyce obrazowej. Jasno określił dalszy kierunek leczenia. Szczerze polecam.

OPEN POZNAŃ Zaangazowany, miły. Uwazam ze wykonuje swoją pracę jak umie najlepiej. Odpowiada na pytania jasno i rzeczowo. Bylam na usg chyba drugi raz u niego i to on skierowal mnie na biopsję, bardzo dokladnie analizując obraz mmg. Być może usunięto mi podczas biopsji coś co moglo by dużo gorzej rokować w przyszłości. Jestem zadowolona 😊 Pozdrawiam serdecznie

OPEN POZNAŃ
Jestem zadowolona 😊
Pozdrawiam serdecznie

Lekarz kompetentny, uprzejmy, profesjonalny. Jest zaangażowany w swoją pracę i wykonuje ja bardzo dobrze. Komunikatywnie wyjaśnia stan pacjenta podczas badań. Warto na Niego trafić w OPEN. Polecam!

Jeżeli UM w Poznaniu szkoli lekarzy którzy bez zdejmowania opatrunku potrafią stwierdzić, że z ropiejącą raną jest wszystko ok (sic.) to kłaniam się nisko i życze dalszych sukcesów. Miło byłoby gdyby ta wiedza przechodziła telepatycznie na pacjentów by Ci mogli bez szukania w internecie dowiedzieć się jak stosować leki...