dr n. med. Paweł Gołębiewski

CMD, Neurolog

Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie, II Wydział Lekarski (1986-1992). Specjalizacje z neurologii 1996 (I stopnia) i 1999 (II stopnia). Doświadczenie akademickie, kliniczne i ambulatoryjne. Certyfikat Umiejętności Sekcji Neurosonologii Polskiego Towarzystwa Neurologicznego.

Neurologia – pełen zakres. Diagnostyka i leczenie leczenie bólów głowy, bólów kręgosłupa, neuralgii, uszkodzeń nerwów obwodowych, zespołów cieśni, zawrotów głowy, chorób naczyniowych mózgu, zaburzeń ruchowych (m.in...

Nie rozumiem negatywnych opinii, chyba były o innym lekarzu. Panu doktorowi z czystym sumieniem dam 5/5, pełne zaufanie :) polecam!

Dr. Gołębiewski jest ze wszech miar godny polecenia. Cierpliwy, empatyczny i uważny, pacjentowi poświęca dużo czasu. Służy dobrą radą i zaleca skuteczne leczenie. Przy tym niezwykle uprzejmy i bardzo sympatyczny.

Przy tym niezwykle uprzejmy i bardzo sympatyczny.

Bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz, potrafiący przystępnie wytłumaczyć z reguły zawiłe sprawy, które laik może zrozumieć. Poświęca na to odpowiednią ilość czasu, wzbudza pełne zaufanie, dlatego z czystym sumieniem polecam tego fachowca.

Bardzo miły i kompetentny pan doktor. Wszystko wytłumaczy, i odpowie na każde pytanie. Najlepszy z lekarzy, u których byłam. Poświęca pacjentowi na prawdę tyle czasu ile potrzeba. Polecam.

Od dawna nie spotkałam się z taką wnikliwością ,uprzejmością i wiedzą medyczną. Bardzo kompetentny lekarz, ma dobry kontakt z pacjentami. Takich lekarzy powinno być więcej . Polecam.

Najlepszy lekarz na świecie !!!! Fachowiec w swojej profesjii !!!!!! Do żadnego lekarza nie mam takiego zaufania jak do niego.

BARDZO DOBRY SPECJALISTA, Z CAŁĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ MOGĘ POLECIĆ KAŻDEMU.PRZEMIŁY LUDZKI, DO KAŻDEGO PACJENTA PODCHODZI Z SZACUNKIEM I ZE ZROZUMIENIEM.

Bardzo dobry lekarz. Jest bardzo uprzejmy i odpowiedzialnie podchodzi do każdego pacjenta. Jest sumienny i pracowity.

Lekarz tez człowiek. Jak każdy miewa gorsze i lepsze dni. Widywałam go w różnym stanie. A leczę się u niego już chyba z 8 lat. Miewam poważne migreny i jest to pierwszy lekarz i jedyny który tego nie zignorował. A co do "uczenia kogokolwiek neurologii"... ja również lubię mieć swoje tajemnice zawodowe, również przed kolegami z branży. Ania

Bardzo kompetentny, rzetelny, dokładny, uprzejmy, sumienny, dobry fachowiec a do tego "ludzki" lekarz. Polecam

Wciąż poszukujesz "CMD Warszawa"?

Centrum Medyczyne Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46
IMID
kasprzaka 7
Centrum Medyczne Unicare
ul. Hlonda 2 lok. U8 (wejście od Al. Rzeczypospolitej)
Gabinet Ginekologiczny "Gyn-Care"
Chodkiewicza 7 lok usł 4